Чи багато в українському бізнес-кліматі виживає добросовісних платників податків?

Відповідь на це запитання покликаний дати Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків»

Завдання Рейтингу – популяризація ідеї чесного ведення бізнесу, підвищення загальної культури сплати податків, сприяння формуванню традицій шанобливого ставлення до платників податків, громадському визнанню ролі сумлінних платників податків у житті держави та  утвердження серед людей духу підприємливості з максимальним залученням українського бізнесу до сумлінної сплати податків

До складу Рейтингової комісії  увійшли керівники головних управлінь та департаментів облдержадміністрації, постійних комісій облради,податкової служби, депутати, представники ЗМІ, громадських організацій та бізнес-асоціацій.

Конкурс традиційно проводитиметься у два тури:

– I тур Рейтингу на Обласному (регіональному) рівні у період до 10 червня 2021 року включно – прийняття заявок в регіонах;

– II тур Рейтингу на Всеукраїнському рівні у термін: до 30 червня 2021 року включно – визначення переможців 1-го туру Рейтингу та до 09 липня 2021 року подання номінантів на ІІ-й тур до Генеральної дирекції ВГО АППУ.Визначення переможців Рейтингу на Всеукраїнському рівні Вищою рейтинговою комісією відбудеться до 30 вересня 2021 року.

Умови участі в Рейтингу:

Відсутність податкового боргу станом на 01 січня поточного року. Відсутність заборгованості з виплати заробітної плати станом на 01 січня поточного року. Відсутність порушень податкового законодавства протягом звітного року.

Критерії відбору:

1) Співвідношення суми податку на прибуток до отриманих доходів; 2) Повнота та своєчасність сплати податків та зборів;3) Податкова дисципліна;4) Середня заробітна плата по підприємству;5) Кількість робочих місць на підприємстві;6) Благодійність;

7) Соціальний пакет роботодавця;8) За членство в Асоціації платників податків України номінанту надаються додаткові 5 балів.

Для участі у Всеукраїнському Рейтингу «Сумлінні платники податків – 2020» необхідно:

подати заявку до Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків» в Рівненській області за встановленою формою. Отримуючи звання «Сумлінного платника податків», підприємство, окрім популяризації на власному прикладі чесного і прозорого ведення бізнесу, отримує суспільне визнання, вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань і публічно закріплює свій статус надійного бізнес-партнера.

Шановні платники податків!

Участь у конкурсі є безкоштовною. Вся необхідна інформація про Рейтинг та необхідні оновлені документи для участі розміщені на офіційному сайті Асоціації за посиланням: https:/ /appu.org.ua/rating/.

Довідки за телефонами: (0362) 46 01 54Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети