Чорний політичний піар вже з’явився на Рівненщині

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗ інформаційним бюлетенем під назвою «Тільки факти», в якому розміщені матеріали з «чорним» піаром проти кандидата в Президенти України Петра Порошенка, мають можливість ознайомитися мешканці Рівного. Про це Рівненський КВУ повідомили виборці, котрі почали виявляти його в своїх поштових скриньках 30 квітня та 1-2 травня.

В цій газеті розміщено низку матеріалів, у яких йдеться мова про зв’язок Порошенка з олігархом Фірташем, описується його володіння під назвою «Межигір’я-2», називають його ставлеником Путіна тощо. В усіх матеріалах вказується посилання на переважно відомі Інтернет-видання, серед яких «Українська правда», «Обозреватель», «Главком» та інші.

Варто зазначити, що видання має досить якісний повнокольоровий друк. На його останній сторонці вказано, що воно надруковане в ТОВ «УПМ», замовник – Калиняк М.М., наклад 30 000 примірників.

При спробі знайти інформацію про ТОВ «УПМ» та Калиняка М.М. в Інтернеті пошукова система Google не видала жодних конкретних результатів.

У зв’язку з цим РОГО «Комітет виборців України» закликає всіх кандидатів на посаду Президента України та представників їхніх штабів під час передвиборчої кампанії дотримуватися морально-етичних норм, поважати один одного, вести чесну боротьбу за голоси виборців без використання «чорного» піару та подібних технологій.

Вважаємо, що на сьогодні справедливо було б вести агітаційні кампанії, які базуються не на обливанні брудом конкурентів, а на роз’ясненні виборцям особистих переваг кандидата, його ідеології та бачення конкретних шляхів вирішення актуальних проблем держави. Особливо це важливо за нинішніх складних внутрішніх суспільно-політичних умов у країні. Зараз час усім проявити мудрість та уникати міжусобних конфліктів заради досягнення своїх особистих амбіцій.

Ми закликаємо виборців бути пильними і небайдужими та в разі виявлення подібних випадків повідомляти про них організацію.

Також звертаємося до правоохоронних органів у випадку появи інформації про такі інциденти перевіряти ці факти та реагувати на них відповідно до чинного законодавства.

Святослав Дубов, інформаційний відділ РОГО КВУ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети