Чому зникла маршрутка у с.Мізочок?

Здолбунів Сіті, допоможіть повернути маршрутку. Звертаємось від всього села Мізочок Здолбунівського р-ну вирішенні проблеми перевізників, які мають маршрут через наш населений пункт.

Маршрутне таксі Рівне – Здолбунів – Борщівка Перша ч/з Озерко багато років їздила через с.Мізочок і населення користувалося  цим транспортом. Старі їздили в церкву і лікарню, малі в школу і садочок в смт Мізоч. Також їздили люди на роботу в с.Озерко та смт Мізоч. Маршрутка їздила до 27.10.2017р включно. Після цієї дати перевізник їздить іншою дорогою минаючи наше село, каже, що в нього в маршруті не прописано сюдою їздити.

 

Ще одне маршрутне таксі сполученням Рівне – Озерко ч/з Мізочок має 5 об. р. З них  воно робить 3 рейси на Озерко, а 2 доїжає до смт Мізоч і далі не їде.

Автобусна маршрутна мережа

приміських та міжміських внутрішньообласних маршрутів загального користування Рівненської області

Здолбунівський район

 

Приміські (внутрішньорайонні) маршрути Приміські та міжміські (міжрайонні) маршрути
8 Рівне – Здолбунів – Борщівка Перша ч/з Озерко –
5 об. р.
28. Рівне – Озерко ч/з Мізочок – 5 об. р.

Маршрутне таксі в с Мізочок 16.10.2017р

Маршрутне таксі в с Мізочок 24.08.2017р

Д.Мельник

Ось таке звернення-прохання надійшло електронною поштою. Просимо управління економіки Здолбунівської РДА роз’яснити ситуацію з цього приводу.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети