Чому важливо вчасно передати покази лічильника електричної енергії

Щоб уникнути непорозумінь з нарахуваннями за спожиту електричну енергію, варто щомісяця зчитувати фактичні покази з лічильників та передавати їх оператору системи розподілу ПрАТ”Рівнеобленерго” (відповідно до п. 8.6. Кодексу комерційного обліку електричної енергії)!

Споживачі, які вчасно передають показники електролічильника, сплачують за фактично спожитий об’єм електричної енергії.

В іншому випадку нарахування обсягів спожитої електричної енергії здійснюються розрахунковим шляхом.

Відтак, дані в платіжці можуть відрізнятися від реального споживання

З метою уникнення розбіжностей між нарахуванням та фактичним споживанням електричної енергії, за календарний період, рекомендуємо щомісяця повідомляти покази засобів обліку на перший день місяця, наступного за розрахунковим.

Даними на 1 число вважаються дані, зчитані та передані протягом періоду, що розпочинається за два дні до кінця розрахункового періоду та завершується на третій календарний день наступного. Це два останні дні кожного місяця та три дні наступного за ним місяця.

Наразі споживач електроенергії володіє цілим арсеналом інструментів передавання показників електролічильника.

Передати показники ПрАТ «Рівнеобленерго» можна такими способами:

  • через Особистий кабінет побутового споживача на сайті roe.ua;
  • електронною поштою на адреси: pokaz@roe.vsei.ua, сontact@roe.vsei.ua;
  • через Viber-бот, зісканувавши QR-код, або перейшовши за відповідним посиланням на сайті ПрАТ «Рівнеобленерго»;
  • SMS- повідомленням на будь- який з номерів: (067) 239-54-30; (067) 620-44-11, (050) 490-44-11, (093)320-44-11 (не забувайте про формат передачі: Особовий рахунок – пробіл – показник);
  • дзвінок у Колцентр (з можливістю залишити показник без з’єднання з оператором) за номерами: (067) 620-44-11, (050) 490-44-11, (093)320-44-11.

 

Адміністрація ПрАТРівнеобленергоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети