Чому у Здолбунові бути цивілізованим в поводженні зі сміттям не модно

Доброго дня  Здолбунів CITY !

«Куди здолбунівчанину подіти побутове сміття» – актуальна тема тим більше, що кожного року  цього сміття  все більше й більше .

Буду писати тільки те, що стосувалося саме  моєї вулиці, мого будинку….

Живу я, як зараз модно говорити,  у  мікрорайоні Новоздолбунів по  вулиці Фестивальній, 17. Багато років  тому, я в же не пам’ятаю з чиєї згоди ( згоди жителів будинку ніхто не питав) нам поставили під вікнами смітник. І почалось. Доходило до того, що захаращеною була навіть та вузенька дорога, по якій  важко було пройти, не те щоб проїхати.

Я живу в квартирі, діток у нас  в дворі багато. Їм настільки «цікаво» було  гратися на смітнику (у нас немає дитячого майданчику, але це вже інша тема),  куди вивозилося все, особливо з приватних будинків. Там можна було знайти як добротну «палюгу», так  і дохлих поросяток, і курчаток.

Приватний сектор  не укладав договори  на вивіз сміття. А для  чого? Квартири платять (дурні), а вони вивозять.

Неодноразово доводилося прибирати самотужки, хоч якось. Постійно, правда, в телефонному режимі, зверталися як до міської ради  до пані Ірини, так і до комунального підприємства.

Довелося  писати листа ( додавалися фото)  на РДА, міську раду, та  обласну СЕС. До кінця дня (молодці) приїхали, прибрали, навезли землі.  Тепер в нас там квітник !!!!. Але проблема габаритного сміття так до кінця і не вирішена. Адже  наші «ГОСПОДАРІ» знайшли інше місце для  палок, зілля, будівельних відходів……

 А до чого це все?  От і доводиться двом  сусідкам (інших це мало цікавить)  раз у певний період часу просити  у когось стаканчик бензину або соляри, стояти годину-дві, слідкуючи, щоб цікаві хлопчиська не пхали свої  носики.  Я знаю, що палити не можна, але його ніхто не вивозить, ніхто не слідкує за тими, хто  не дивлячись  на напис «ШТРАФ 340 ГРН», (це ж гроші з повітря для комунальників ) сміються з комунального підприємства.

Я знаю, що сьогодні прислуховуються до преси. Я знаю, що ви не всемогутні. Але, можливо, хоч Ви зможете достукатись до всіх тих людей, які «гадять» там, де живуть. Це стосується не тільки Новоздолбунова……

 З повагою, постійна ваша читачка Ярослава (надійшло на ел.скриньку ЗС)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети