Чому у Коршеві 150 вольт замість 220?

Доброго дня! Розкажу Вам про проблему подачі електроенергії в селі Коршів. Кожного дня ми стикаємося з напругою 150, 130 і навіть 70 вольт при тому що має бути 220 так як написано в договорі. Ми неодноразово писали скарги в РЕС, де нам давали відповідь що все відремонтують і буде нормальна напруга, в останньому листі від них було зазначено що до другої декади грудня дана проблема буде вирішена, але ж все таки проблема не вирішена і до сьогодні, я навіть не бачила працівників які б її вирішували.

Жити з такою напругою просто неможливо, холодильники не можуть запуститися, насос не качає воду, пральна машина пере тільки пізно в ввечері, або вночі, навіть лампочка не подає нормальне світло, а платимо ми за нього кожного місяця і без затримок. Я б хотіла щоб нас нарешті хоча б хтось почув і звернув увагу. Прикріплюю відео як доказ своїм словам.

Олена ГурінаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети