Чому партійний квиток важливіший ніж диплом Гарварда?

Українці із якісною західною освітою рвуться безкоштовно піднімати економіку та добробут України. Вони прагнуть боротися з корупцією та бюрократією і піднімати країну на ноги, але владі це не потрібно. Лише кілька міністерств нового Кабміну погодилися взяти на фактично безкоштовну роботу висококваліфікованих спеціалістів.

Це Міністерство освіти Сергія Квіта та Міністерство економіки Павла Шеремети, пише Фокус. Читайте також: Уряд у червні на аукціоні продасть 72 легковики зі свого автопарку На сьогодні вже 1,5 тисячі спеціалістів із дипломами Гарварда, Оксфорда, Колумбійського та інших провідних світових університетів висловили готовність безкоштовно працювати на благо України. Вони готові відмовлятися від тисяч доларів зарплати, щоб побороти корупцію в країні. Але це нікому не потрібно.

“Для багатьох із нас це продовження Майдану”, – пояснюють спеціалісти своє рішення працювати в держорганах.

Але поки що влада лише на словах підтримує ініціативу кваліфікованих українців. В реальності корумпована та бюрократична система не хоче користуватися послугами українців, які виховані в умовах відсутності корупції та вважають її ганебною. Винятки: мінекономіки, МОН та МВС. Відомство Шеремети шукає спеціалістів ІТ-сфери та дерегуляції, Квіт активно співпрацює з юристами із західною освітою, щоб цивілізовано і швидко побороти корупцію в освіті.

Також МВС Авакова кличе кваліфікованих юристів. Інші міністерства відмовчуються та ігнорують людей, які можуть боротися з корупцією. Читайте також: Порошенко пообіцяв новий уряд після виборів у Раду Разом з тим, українська система настільки бюрократизована та закостеніла, що побороти її людям навіть із західною освітою буде дуже непросто.

Тут вони зіткнуться із з людським фактором, – старі чиновники будуть протидіяти, – і з тим, що система ставитиме їм палки в колеса, пише видання. Нагадаємо, що тим часом майже півсотні чиновників Мін’юсту провалили тест для студентів. Вони написали заяви на звільнення.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети