Чому одні школи на карантині, інші на дистанційці або канікулах – роз’яснення гуманітарного управління Здолбунівради

У Здолбунівській громаді у зв’язку з карантинними обмеженнями у червоній зоні та надзвичайною ситуацією щодо відсутності постачання природного газу виникло непорозуміння, чому той чи інший навчальний заклад відвідують здобувачі освіти чи навпаки – не відвідують.

Отож, роз’яснюємо:

Відповідно до протоколу №30 позачергового засідання комісії з питань ТЕБ НС Здолбунівської міської ради, заклади шкільної, дошкільної та позашкільної освіти Здолбунівської громади працюють у наступних форматах:

  • Для здобувачів освіти 5-11 класів навчальний процес здійснюється за допомогою технологій дистанційного навчання до повної вакцинації працівників закладу.
  • Дошкільні навчальні заклади та учні 1-4 класів застосовують очну форму навчання з врахуванням температурного режиму закладу.
  • Позашкільні заклади працюють дистанційно до 100% рівня вакцинації працівників закладу.

Щодо температурного режиму: заклади, які обслуговує КП “Здолбунівкомуненергія” та які мають власні котельні для опалення, вже повноцінно розпочали опалювальний сезон. Це Здолбунівська ЗОШ №1, №3, №6, №7 та Глинський НВК (школа), а також усі позашкільні заклади освіти та заклади дошкільної освіти (окрім “Грайлик” та Глинського НВК (ДНЗ). Питання очного чи дистанційного навчання у цих закладах тепер залежить лише від рівня вакцинації працівників закладів.

Однак, ще дев’ять закладів залежать від газопостачання “Нафтогаз Трейден”. Як ми повідомляли раніше у матеріалі “Дев’ять навчальних закладів Здолбунівської громади через надзвичайну ситуацію не виходять на навчання” , через відсутність постачання природного газу в умовах опалювального періоду Здолубнівська ЗОШ №5, Здолбунівська гімназія, ЗДО “Грайлик”, Новомильська, Ільпінська, Орестівська, П’ятигірська школи, Новосілківський НВК та ЗДО Глинського НВК (ДНЗ) змушені перейти на дистанціне навчання або продовжувати осінні канікули. Кожен заклад вирішує індивідуально.

Зауважимо, що вищеперелічені навчальні заклади до 14 жовтня подали усі необхідні документи для “Нафтогаз Трейден”, щоб отримати підтвердження для початку газопостачання та повноцінного початку опалювального сезону. Станом на 27 жовтня, ЛИШЕ ТРИ заклади отримали підтвердження. Це Здолбуінвська ЗОШ №5, Здолбунівська гімназія та Новомильська ЗОШ. ТОМУ, ці заклади подали документи на PROZORRO, і лише через 10 днів зможуть підписати договір з “Нафтогаз Трейден”, щоб повноцінно розпочати опалювальний сезон – повідомляє ЗМР

Ми підготували візуальну таблицю, як працюють ті чи інші заклади шкільної та позашкільної освіти:

Завантажити (DOCX, 14KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети