Чому не пече кров Героїв Небесної Сотні здолбунівським інспекторам

6571396_b024eaabБанальна історія, банальна всім чи більшості підприємців району і не лише району. Тільки з однією суттєвою поправкою. Відбулась ця історія після Майдану, під час проведення АТО в країні.

П’ятниця, обідня пора. До магазину підприємця приходять двоє інспекторів і питають чи є в магазині пиво. Почувши ствердну відповідь, просять номер телефончика підприємця. Телефонують і просять надати ящичок пива безкоштовно. Просто так, бо так треба. На уточнюючі запитання про знижки, відстрочку платежу, наголошують – БЕЗКОШТОВНО.

У цей час підприємець із дружиною якраз сиділи вдома і уважно слідкували за новинами по телевізору. У розпалі війна на сході країни, і саме там їх син, який боронить країну від терористів.

Можете відчути емоції людей, які тільки нещодавно за свої власні кошти придбали бронежилет, окуляри нічного бачення для сина. Саме цим його б мали забезпечити за бюджетні кошти з податків, які надходять в т.ч і від підприємців району, але не забезпечили. А тут дзвінок  і у слухавку кажуть не про бронежилет для його сина, а про ящик пива на вечір місцевим «героям» контролюючого органу.

Говорить підприємець: – Якби не дружина, я б домчався до магазину швидко і залив би їм це пиво власноручно, а так лише розповів по телефону, куди я їм його засуну. Через годину я поїхав до офісу цих бюджетних хапуг і висловив персонально все, що я думаю про тих, хто лише на стіні у своєму коридорі вивішує портрети загиблих воїнів Небесної Сотні, а сам і надалі підтримує гнилу систему наїздів і поборів. На жаль, одразу не вдалось зустрітись із начальником, адже інспектор посилався саме на те, що їх начальник відправив до мене за поборами. Мабуть, на сауну хлопці зібрались, то їм пивка бракнуло, а здається, що трохи більшого їм бракує у цьому НОВОМУ житті, де вони так і не розібрались, що люди вже змінюються.

Після них я відправився до вас у Здолбунів CITY і хочу, щоб усі знали, потрібно змінюватись усім: і підприємцям, і перевіряючим, і владі загалом. А кров загиблих за нову країну нехай не лише пече, а й виїдає шкіру в тих, хто буде розмінювати порядність на ящик пива.

Я написав відповідні заяви на цих інспекторів, і вони готові до відправки за адресами.скарга_1

скарга_2

Говорить інспектор: Бісова система. Нічого я говорити не буду. Нічого нового ви не почуєте. Скажу лише одне: не я це придумав, і не для себе звичайні інспектори блага шукають. У всіх бувають помилки, і у підприємців теж, тому  у цій ситуації треба порозумітись і зробити із цього серйозні висновки. Я їх зробити готовий.

Наведений реальний приклад поки що без прізвищ. Чому? Щоб кожен оглянувся на себе. Підприємці: чи всі наймані особи зареєстровані, чи всі обсяги продажів відображені, чи не продаєте алкоголь підліткам, чи не розливаєте контрафактну горілку…..список доповніть самі. Інспектори: чи допомагаєте підприємцям вирішити їх питання у законному полі, чи сприяєте виправленню помилок, чи готові до застосування санкцій без пропозицій до пошуку позаофісних стосунків…список доповніть самі.

Стаття дописана, а в країні черговий траур за загиблими десантниками…Люди, совість у нас є?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети