. Чому не пече кров Героїв Небесної Сотні здолбунівським інспекторам | Здолбунів City

Чому не пече кров Героїв Небесної Сотні здолбунівським інспекторам

6571396_b024eaabБанальна історія, банальна всім чи більшості підприємців району і не лише району. Тільки з однією суттєвою поправкою. Відбулась ця історія після Майдану, під час проведення АТО в країні.

П’ятниця, обідня пора. До магазину підприємця приходять двоє інспекторів і питають чи є в магазині пиво. Почувши ствердну відповідь, просять номер телефончика підприємця. Телефонують і просять надати ящичок пива безкоштовно. Просто так, бо так треба. На уточнюючі запитання про знижки, відстрочку платежу, наголошують – БЕЗКОШТОВНО.

У цей час підприємець із дружиною якраз сиділи вдома і уважно слідкували за новинами по телевізору. У розпалі війна на сході країни, і саме там їх син, який боронить країну від терористів.

Можете відчути емоції людей, які тільки нещодавно за свої власні кошти придбали бронежилет, окуляри нічного бачення для сина. Саме цим його б мали забезпечити за бюджетні кошти з податків, які надходять в т.ч і від підприємців району, але не забезпечили. А тут дзвінок  і у слухавку кажуть не про бронежилет для його сина, а про ящик пива на вечір місцевим «героям» контролюючого органу.

Говорить підприємець: – Якби не дружина, я б домчався до магазину швидко і залив би їм це пиво власноручно, а так лише розповів по телефону, куди я їм його засуну. Через годину я поїхав до офісу цих бюджетних хапуг і висловив персонально все, що я думаю про тих, хто лише на стіні у своєму коридорі вивішує портрети загиблих воїнів Небесної Сотні, а сам і надалі підтримує гнилу систему наїздів і поборів. На жаль, одразу не вдалось зустрітись із начальником, адже інспектор посилався саме на те, що їх начальник відправив до мене за поборами. Мабуть, на сауну хлопці зібрались, то їм пивка бракнуло, а здається, що трохи більшого їм бракує у цьому НОВОМУ житті, де вони так і не розібрались, що люди вже змінюються.

Після них я відправився до вас у Здолбунів CITY і хочу, щоб усі знали, потрібно змінюватись усім: і підприємцям, і перевіряючим, і владі загалом. А кров загиблих за нову країну нехай не лише пече, а й виїдає шкіру в тих, хто буде розмінювати порядність на ящик пива.

Я написав відповідні заяви на цих інспекторів, і вони готові до відправки за адресами.скарга_1

скарга_2

Говорить інспектор: Бісова система. Нічого я говорити не буду. Нічого нового ви не почуєте. Скажу лише одне: не я це придумав, і не для себе звичайні інспектори блага шукають. У всіх бувають помилки, і у підприємців теж, тому  у цій ситуації треба порозумітись і зробити із цього серйозні висновки. Я їх зробити готовий.

Наведений реальний приклад поки що без прізвищ. Чому? Щоб кожен оглянувся на себе. Підприємці: чи всі наймані особи зареєстровані, чи всі обсяги продажів відображені, чи не продаєте алкоголь підліткам, чи не розливаєте контрафактну горілку…..список доповніть самі. Інспектори: чи допомагаєте підприємцям вирішити їх питання у законному полі, чи сприяєте виправленню помилок, чи готові до застосування санкцій без пропозицій до пошуку позаофісних стосунків…список доповніть самі.

Стаття дописана, а в країні черговий траур за загиблими десантниками…Люди, совість у нас є?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Неперевершена

  Озвучити прізвища інспекторів!

 • Українець

  Я нерозумію чого підприємець неоприлюднить прізвище цих хапуг?Можливо керуючись думкою, що може настати час коли такі продажні інспектори будуть внагоді?

 • Здолбунівсіті

  Ну враховуючи визнання своєї провини і каяття, у інспекторів і цих і всіх інших, які впізнали себе у подібній ролі, є шанс виправитись, а якщо буде рецидив-то будуть не лише прізвища, а й матеріали для інших іспекторів)

 • Олександр

  Хоч прізвища і не названо, я впізнав цього підприємця і хочу сказати, що він дуже порядний підприємець, хороший батько, віруючий християнин із щедрою душею.

  • Неперевершена

   Е серед податківців порядні люди. Е й серед ментів порядні. Е й серед підприемців- непорядні. А порядок треба з себе починати. Я особисто всадила б це пиво ІНСПЕКОТРУ відразу у всі можливі отвори на тілі в реалі. Невже ми всі не зрозуміли що якщо буде третій майдан- весь світ відгородиться від нас 10-метровим забором і здохнемо нікому не потрібні як щури.

  • Українець

   А хто вказав що це були податківці?Можливо менти,пожежні і т.п.
   А якщо щось знаєте більше- розповідайте Всім.

   • Неперевершена

    Це були менти!

 • Сергій Кондрачук

  Стаття викликає просто гнітюче враження. І, в першу чергу, не від тих двох ослів. А від підприємця. Ну він же розумний, свідомий і все розуміє! ТО ДЕ ПРІЗВИЩА??? І чого це Ви, пане Миколо, покриваєте покидьків? За моєї пам”яті це вперше… Один з тих двох красенів говорить про систему. Але ж воно чудово розуміє, що якраз і є тою системою! Бо система це не щось уявне і далеке, система – ЦЕ ЛЮДИ, от такі от інспектори!!! Чи це поодинокий випадок? Ні. Чи буде їм якесь покарання? Ні. Чи перестануть вони це робити? Теж ні. Просто тепер будуть більш пильні. Чи є вихід? Так. Ці прізвища в студію. Тоді збираємося у визначений час і йдемо до інспекторів додому. Витягаємо їх з хат, роздягаємо до трусів, обливаємо пивом і привязуємо наручниками десь у центрі міста. І табличку поряд: інспектор, який збивав у підприємця ящик пива. І хай хтось у погонах щось скаже. І хай хтось писне про нагнітання атмосфери у військовий час. Ну молю вас усіх, ну зрозумійте, що при ігноруванні такого країну не змінити!!!! Ну не будьте Ви байдужою біомасою, гвинтиками системи!!!

 • Здолбунівсіті

  Стаття вже отримала той резонанс який і закладався саме в таку подачу матеріалу. За наявною інформацією, в т.ч безпосередньо від керівників та заступників контролюючих органів в районі, були проведені де індивідуальні бесіди, де збори колективу з обговорення цієї ситуації, а також було багато дзвінків з відповідних підрозділів з одним запитання це наші?. Всі отримали однакову відповідь:) Тому всім органам, що відгукнулись і відреагували подяка. Ні підтверджувати ні спростовувати здогадки коментаторів не будемо. Щодо персональних закидів – не приймаються. Кожний матеріал на ЗС несе свою мету. Один поінформувати, один спонукати до дій, інший подумати.

 • Олександр

  Можливо скоро ми і дізнаємося хто це були.

 • Українське законодавство забороняє використовувати імена та прізвища людей без їхньої згоди. По-друге, з етичної точки зору, жінкам дозволяється не ініціювати процес щодо публічного встановлення ними міри покарання для самих себе за вчинене правопорушення (аморальний акт).

  • Здолбунівсіті

   Костя, ні з гендерної точки зору ні з правової погодитись із коментарем не можемо.

   • Ваше право не погоджуватись залишається Вашим правом згідно Конституції.

    • Здолбунівсіті

     :)

 • Українець-3

  Можливо нічого небуло?А стаття так щоб поговорити в цілях перевірити реакцію суспільства, профілактика службовцям.

 • Можете цей коментар видалити. Але хіба раніше схема не була такою – “начальник” телефонує підприємцю і “просить” виділити ящик смоктунців-барбарисок, посилаючи “своїх” людей, щоб взяли товар і посмоктали трошки самі? Якась ця ситуація підозріла, ніби добре спланована і узгоджена між підприємцем, службовцями і відповідними службами (в рамках проекту розвитку демократії і тд і тп) – наче все це “за вушка витягнуто”.

  • Здолбунівсіті

   Та ні, Костя. Ситуації такі раніше були, напевне будуть і в майбутньому. Але чи трохи менше (за взаємною згодою і обопільною вигодою Я тебе не штрафую-ти мені барбарисок) чи більше зло (хоч не хочеш плати-бо оштрафую), але все рівно то зло. Ніхто ні з ким не планував, вернувся підприємець і розказав історію. А проект розвитку демократії і тд і тп влаштували вже ми. у підприємця і надалі є всі можливості звернутись у будь-які органи для захисту своїх інтересів і після рішення суду можна говорити про ступіть вини когось. А до тих пір просто історія.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама