Чому наш проект заслуговує на підтримку

Незабаром підсумкове засідання комісії обласного конкурсу грантів. Наш район подав декілька проектів в т.ч і наш ЗЕленогазОНівський. Ми хочемо, щоб він виграв і хочемо вам розповісти чому ми на це заслуговуємо. Звісно, сподіваючись, що члени конкурсної комісії це побачать, прочитають і підтримають. Це здоровий, відкритий лобізм своєї ідеї.

Наші аргументи:

  1. Це продумана ідея, яка має свою публічну Концепцію: http://zdolbunivcity.net/zelenyj-hazon-vidkrytyj-prostir-dlya-idej-ta-lyudej/

Креативний простір “ЗЕлений газОН” це:
1. Місце зборів локальної спільноти: люди що живуть поблизу можуть обговорити та вирішити проблеми району саме тут. Розширення можливостей за рахунок додаткового облаштування відкритого простору, сприятиме активному, творчому, пізнавальному і, звичайно ж, цікавому проведенню вільного часу, використання бази бібліотеки для проведення важливих зустрічей, заходів, що плануватимуться у місті.
2. Місце, де всі охочі долучитись до громадської діяльності міста, зможуть об’єднатись і працювати ефективніше. Центр стане базою організаційних зібрань громадських активістів та організацій міста.
3. Місце для спілкування: універсальність робить його дуже зручним для зустрічей з будь-якого приводу.
4. Місце для знайомств: спеціалісти із необхідних сфер або люди із спільними інтересами, можуть опинитись за одним столом і налагодити контакт – тут дуже швидко починається колаборація.
5. Місце для роботи: особливо важливо у контексті підвищення популярності віддаленої роботи та фрілансу. Створюється необхідна інфраструктура, а можливість орендувати необхідну кількість робочих місць звільняє від необхідності орендувати та підтримувати власний офіс.
6. Місце для навчання: там, де полюбляють книжки, де атмосфера надихатме цікавитися і вчитися, а розумним бути Круто з великої літери.
7. Об’єднуючий простір, спрямований на створення спільного майданчику для роботи громадських організацій які працюють з молоддю та соціально не захищеними верствами населення і розвитку неформальної освіти для молоді міста.
8. Місце, де відбуваються заходи: зазвичай, креативні культурні або освітні заходи з новими людьми в середині приміщення бібліотеки. Заходи, що проводитимуть бібліотекарі та громадські організації на території відкритого простору стимулюватимуть громадський інтерес до бібліотеки, підкреслюючи її роль у формуванні та розвитку молодої особистості.
9. Місце, де певні соціальні групи зможуть спробувати реалізувати себе в тій чи іншій діяльності, завдяки майстер-класам, тренінгам, вебінарам, що проводитимуться.

  1. Ми ВЖЕ зібрали навколо себе багатьох волонтерів, учасників проекту, меценатів, які ВЖЕ допомогли і допомагають появі облаштованих власними силами локацій http://zdolbunivcity.net/zelenyj-hazon-ideya-yaka-objednuje/
  2. Ми ВЖЕ запросили на ЗЕлений газОН на день молоді здолбунівчан і показали що ми вміємо і чого ще прагнемо http://zdolbunivcity.net/novyj-format-dnya-molodi-vid-zeonu/
  3. Ми маємо успішний досвід реалізації проектів і хочемо продовжити цей список на користь громаді
  4. В разі якщо ми будемо переможцями конкурсу, то зможемо:

А) облаштувати навіси, додаткові локації, провести благоустрій, висадити рослини

Б)придбати настільні ігри в т.ч Гру світ Громад –  першу українську настільну кооперативну стратегію у жанрі соціального симулятора

В)зробити вказівники, стенди з правилами користування, промоційну продукцію, освітлення відкритого майданчика

Г) облаштувати конференц зону всередині приміщення

Ми у будь-якому випадку будемо рухатися далі, але підтримки мало не буває. Ми впевнені у якості нашого проекту і кожна витрачена на цей проект гривня принесе в декілька раз більше соціальної користі спільноті Здолбунівщини.

Команда авторів проектуВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети