Чому чоловік залишився без гектара?

Йдеться про земельний пай на території Будеразької сільської ради Здолбунівського району, який суд першої інстанції зобов’язав виділити члену колективного сільськогосподарського підприємства. Чоловік одержав державний акт на право колективної власності на гектар землі.

Однак це рішення суду прокуратура оскаржила та в апеляційному суді Рівненської області. Довела, що вимоги позивача є необґрунтовані, бо перебування останнього в членстві сільськогосподарського підприємства жодними доказами не підтверджено, а відтак судове рішення про надання у приватну власність землі є незаконним та підлягає скасуванню.
Суд апеляційної інстанції визнав обґрунтованими доводи прокуратури області та, розглянувши її апеляційну скаргу, скасував рішення суду першої інстанції і ухвалив нове: про відмову у задоволенні позовних вимог громадянина про визнання за ним права на пай.

Прес-служба прокуратури Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети