Чому БПП голосувало за відставку Ковальчука

Фаховий рівень Володимира Ковальчука не відповідав посаді голови обласної ради. І це одна з головних причини оголошення йому недовіри, вважає керівник бюджетної комісії Рівненської обласної ради Юрій Благодир. За його словами, екс-голова не зміг стати адміністратором і об’єднати депутатів навколо важливих для області питань.

Це недопустимо, коли більшості депутатів пропонують певні рішення і не дослуховуються до їхньої позиції. У більшості питань Володимир Ковальчук ставив питання — “моя думка важливіша”, але так не може бути. Тому фракція “Солідарність” в повному складі голосувала за недовіру, — зауважив Юрій Благодир. — Під час обрання він отримав “ведмежу послугу”, але виявився не готовим до роботи керівником ради. Водночас не проявив себе людиною, яка швидко може вчитися“.

Юрій Благодир високо оцінив кандидатуру Олександра Корнійчука, якого обрали новим головою ради. За його словами, кращого фахівця на цю посаду не варто шукати.

Він кандидат наук з державного управління, депутат обласної ради кількох скликань, працював першим заступником міського голови та керівником апарату Рівненської ОДА. Олександр Корнійчук —найбільш професійно підготовлений для керівництва радою. Уже сьогодні він проявив себе як конструктивний і чіткий керівник, який розуміє механізм роботи ради“, — зазначив Юрій Благодир.

Сьогодні Рівненська обласна рада висловила недовіру — представнику “Радикальної партії” Володимиру Ковальчуку. За недовіру йому проголосували 42 депутата. На його місце обрали представника фракції БПП “Солідарність” Олександра Корнійчука, який до цього очолював виконавчий апарат Рівненської ОДА.

Прес-служба Юрія БлагодиряВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети