Чому акумулятор може здутися в телефоні?

“Здута” батарея – досить поширена несправність у світі мобільного обладнання, при виникненні якої подальше використання смартфона вважається небезпечним. Сьогодні з’ясуємо причини цього явища та як реагувати на нього.

Здулася батарея – причини

 Подібна зміна структури найчастіше є ознакою несправного акумулятора. Під час роботи в осередках відбувається хімічна реакція, внаслідок якої можуть виділятися горючі гази. Сучасна батарея герметична, тому її корпус починає “рости”. Це найчастіше виникає з літій-іонними або літій-полімерними елементами живлення, незалежно від моделі пристрою чи виробника.

 Така несправність зазвичай виникає внаслідок неправильного використання акумулятора, його сильного зношення або пошкодження. Також це може вказувати на низьку якість батареї, проте з оригінальними комплектуючими такі ситуації також трапляються.

Які симптоми вказують на здутий акумулятор телефону?

Головне, що має турбувати користувача – це деформація корпусу або викривлення дисплея. Якщо ви помітили щось подібне, то в 99% випадків це вказує на здутий акумулятор. Однак, симптоми можуть бути менш помітними, особливо на початковому етапі розвитку несправності. При цьому можна помітити малий час автономної роботи, сильне нагрівання пристрою, некоректне відображення рівня заряду. Це, як правило, говорить про те, що термін служби АКБ добігає кінця. 

Що робити при виявленні такої несправності?

 Здута батарея – серйозна проблема. Навіть якщо телефон все ще працює, категорично забороняється використовувати його за наявності такого дефекту. Якщо ви помітили будь-які тривожні симптоми, негайно вимкніть пристрій. За наявності певних навичок та відповідного інструменту, загляньте всередину та огляньте акумулятор. 

 Коли батарея здулася, необхідно якнайшвидше замінити її. Якщо ж пристрій знаходиться на гарантії, то варто звернутися до сервісної служби виробника, оскільки заміна може бути здійснена безкоштовно. Якщо ні – замовте новий акумулятор та замініть його самостійно або зверніться за підтримкою до фахівців. Акумулятори для смартфонів, як оригінальні, так і якісні аналоги, можна вибрати за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/

Чи можна уникнути проблем із батареєю?

 Акумулятори здуваються з різних причин, тому немає універсального способу уникнути знайомства з таким явищем. Однак правильне використання обладнання дозволяє продовжити термін служби батареї та мінімізувати ризик її здуття.

 

 

на правах рекламиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети