Чого чекати від сьогоднішнього страйку у Здолбунові

straykО 8.30 з під стін приміщення Здолбунівських райради та РДА має розпочатись мирна але настійлива акція повернення влади народу від режимотримачів. Таке оголошення вчора анонсував місцевий штаб майдану та депутат Рівненської облради Ніна Путіліна.

Який розвиток подій можна очікувати сьогодні, вже буквально через годину.

Сюжет 1. Мітинг під стінами РДА, вигуки ганьби для керівництва РДА, а нагадаємо, віднині усю народну любов має відчути на собі свіжоспечений заступник голови РДА і нині в.о голови Здолбунівської РДА В.Щавінський. Але, оскільки цілком ймовірно пікетувальників зустрінуть мовчазні зачинені кабінети на третьому і четвертому поверхах приміщення на Грушевського, 14 то всі ці вигуки невдоволення почують лише працівники районної ради і все, а також самі мітингувальники і перехожі. Що робити, якщо в приміщенні РДА нікого не буде? Опечатати поверхи, кабінети? Відчинити кабінет голови і  зайняти його місце керівнику Народної ради у Здолбунівському районі? До речі, а хто він-керівник Народної ради у нас в районі?

А хто буде виступати перед мітингувальниками. Кондрачук, якщо встигне з київських барикад, Ніколіна і Тимощук? Зачекайте, але вони постійно виступають, а ви чули хоч РАЗ виступ керівника партії, яка має найбільшу  фракцію в Здолбунівській міські раді та чисельну фракцію в райраді Олега Дацюка. Чи не бажає він проголосити хоч коротеньку промову, яку закінчити словами «Шуля геть», наприклад? Чи не виступить керівник районного УДАРУ Віктор Чумак, щоб люди хоч побачили як він виглядає, чи вже він повністю зайнятий новим кар’єром Здовбицьким? Чи може міський голова ігор Ольшевський, висуванець УДАРУ виступить перед громадою. До речі в народну раду входить і Яків Романович Мельник, може він попросить слова, чи після виступу представника Свободи на сесії 19 лютого із закликом звільнити із посади Я.Мельника, останній разом із своєю фракцією у 7 чоловік вже не буде входити в народну Раду.

 А якщо так, то як назвати вчинок О.Бондарця, який оголосив цю заяву по Мельнику перед відповідальним голосуванням 12 березня за відставку В.Шуля? Розколом, зрадою, егоїстичним бажанням за підтримки мовчазного спікера від ВО «Батьківщина» зайняти представнику «Свободи» місце заступника голови райради? Запитання, запитання, запитання. Відніміть від 33 членів Народної ради 7 депутатів Народної партії, відніміть  «залежних» через посади своїх дружин Балабата і Жовтанюка ось вам всього 24 голоси ЗА і то якщо всі живі здорові і добрались до сесії. Напевне про це не думалось коли проголошувалась пропозиція по Мельнику.

Але повернемось до сьогоднішнього страйку. Чи зачинять свої крамниці і підуть знімати режим базарні торговці, чи долучаться підприємці середньої руки в районі? Чи знову пікетом буде слугувати «всесезонна група» безробітних, пенсіонерів, політиків + десяток-другий працюючих СВІДОМИХ які знайдуть час залишити роботу, закрити торгову точку, перестати стригти чи малювати нігті і прийти висловити свою позицію голосно.

Покричали, ніхто не вийшов, нікого всередині не знайшли, офіси не опечатали, владу в свої руки Народна рада не взяла, бо Рішардович не прийшов і Шуль заяву не написав, що далі? Далі – відділ освіти. Прийшли, підняли по дорозі собі настрій від думок про свою значущість. Покричали перед зачиненими дверима відділу освіти, який теж сьогодні вихідний, приліпили листівку що вони редиски і пішли геть. Куди? Де в нас ще оплот режиму? Прокуратура, міліція, суд. Куди йдемо? Всі ж на камеру заявили (суддів ще не питали) що вони з народом. Ми їм руки тиснули, а вони і далі рішення Народної ради не визнають. Пікетуємо ще раз, кличемо і тиснемо руки і задоволені йдемо далі. Куди? Може на офіс до регіоналів, чи до редакції їх партійної газети? Чи ну його і всі по домам, читати репортаж на ЗС і впізнавати себе на фотках.

Сюжет 2. Із побаченного у вчорашніх новинах з того що відбувається в країні та з подій, що відбулись у Рівному. Так діяли там і це зовсім не заклик так діяти у Здолбунові. Просто моделюємо ситуацію.

РДА – опечатуються кабінети, виставляється своя охорона.

Прокуратура – перемовини, коридор ганьби за прийняті рішення на захист В.Шуля та режиму, всіх працівників через коридор і по домам, охорона із сотні самооборони залишається в приміщенні.

Міліція – тут чесно немає до чого і «доколупатись». Жодного разу нікого із мітингувальників не затримували, акціям не перешкоджали, тому виступу начальника міліції із гарантіями і подальшої такої «поведінки» міліції буде достатньо щоб залишити її у спокої.

Суд – тут чекає Грифон. Це хоч і не Беркут але теж пернаті і гонорові. Що? Закриваємо суд, гарантуємо збереження всіх справ і судді по домам? Чи хай судять, тільки не рішення по РДА і не активістів.

Все. Налагодити зв’язок із Рівненської обласною радою, Львівською Народною радою, яка вже оголосила що все в області їми контролюється і повноваження виконавчих органів влади перебрали на себе.

Інші сюжети теж можливі але то скоріше буде щось фіксоване між першим і другим. Як воно відбудеться у Здолбунові – читайте у ЗС, а ще краще приходьте творити цю новину власноруч!

Вибір простий або боротьба з режимом, або партійна акція для галочки, щоб зарахувалось при майбутній призначеннях…Саме час місцевим партійним лідерам показати свої справжні обличчя.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети