Чи памятаєте ви свого депутата?


Таким запитанням задалися кореспонденти ЗС і пішли в люди. Опитали на вулицях міста 12 чоловік, що звичайно не може претендувати на соціологічне опитування, а скоріше назвемо це зрізом інформації у пересічних громадян міста.

Отже на запитання 1. Назвіть будь-ласка прізвища депутатів міської ради які ви знаєте (памятаєте) прозвучали відповіді: Ольшевський І.О. – (3), Пшеничний Ю.В. – (1), Пшеничний І.В. – (1), Кінах Л. – (1), Незнаю – (6)

На запитання 2. Яка політична сила на вашу думку має більшість у Здолбунівській міській раді отримали які хочеш варіанти відповідей окрім правильноїJ Партія Регіонів – (4), Удар – (1), Свобода – (2), Демократи – ( 1), Незнаю ні одної – (4)

 

Питання 3. Які ініціативи, справи депутатів міської ради вам найбільше запамятались у 2011-2012 роках люди відповіли так: Обіцянки – (1),

Допомога людям – (1), Благоустрій міста – (1), фасади будинків по вул.Б.Хмельницького та парки – (1), показуха до приїзду Президента – (1)

нічього толкового не зробили – (7)

 

Питання 4. Як ви вважаєте хто керує містом? Депутати, міський голова, виконком міської ради, ніхто не керує. Отримали такі відповіді: Міський голова – (6), Депутати – (1), Виконком – (1), Корупціонери – (1), Всі потрохи – (1), Ніхто не керує – (1), Незнаю ( 1)

 

Питання 5. Ваше побажання депутатам міської ради (можна конкретне із вказанням вулиці, будинку тощо). Тут ледь встигали записуватиJ Виконувати те що обіцяють;

щоб вивозили сміття , допомогли безхатченкам , знайшли притулок та простерилізували бездомних собак та котів; доробили дороги на вулиці Шевченка і Наливайка; щоб все що роблять робили ще краще; дороги Здолбунова – (3); щоб робили дитячі майданчики, під’їзди та дит.садок; полегшили підприємницьку діяльність ; вчасно збирали сміття на сміттєзвалищах по вул.Незалежності та Мазепи; немає що побажати(все одно не зроблять) – (2)

Висновків робити не будемо через невелику вибірку опитаних, але приводи для продовження теми є. Відеосюжети про опитування ЗС дивіться найближчим часом на порталі газети. Пропонуйте свої теми для опитування.

 

Влад Нагорний, Ігор Яремович

 

 

 

 

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети