Четверта газета на Здолбунівщині оголосила про свій старт

gazeta BZПершого серпня в місті Здолбунові почала працювати редакція газети реклами та оголошень «Здолбунів бізнес». Перший номер видання тиражем  6 тисяч примірників  з’явиться 16 серпня.  На відміну від платних видань  газета  має намір розповсюджуватися безкоштовно. На здолбунівському ринку «Здолбунів бізнес» стане першою безкоштовною газетою, що розповсюджуватиметься по поштових скриньках громадян, підприємствах, установах та організаціях, а  також по селах Здолбунівського району та  смт.Квасилів.  Зважаючи на те , що «Здолбунів бізнес» – безкоштовна газета, цінову політику для підприємців і громадян на рекламу та оголошення її засновники обіцяють гнучку. Офіс редакції знаходиться за адресою: місто Здолбунів, вул.Незалежності,11(приміщення ВАТ “Укрцемремонт”, навпроти районного суду).

Це вже четверта газета, яка виходить на здолбунівський ринок і прагне на ньому закріпитись. На сьогодні на ньому існують “Нове життя” – комунальна газета заснована здолбунівською районною владою та трудовим колективом редакції; “Дзеркало Здолбунівщини” – скандально відома через протежування її передплати приватна газета, заснована депутатом-регіоналом; “Здолбунів CITY” – малотиражна соціальна газета, заснована громадською організацією ЗЕОН. Були й інші спроби, проте вони вже стали історією ЗМІ району.

gazeta BZ_1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети