Четверо з битами. Початок паніки

На зміну чупакабрі схоже прийшли інші “герої”, але реальні, яких точно бачили, бачать і бояться люди у селах. Допоки повідомлення надходили з сусіднього Рівненського району, проте вчора схвильовані розмови пішли вже і Здолбунівщиною. Ця інформація відрізнялась географією населених пунктів. Хтось розповідає про навідування бандитів у сам Здолбунів, хтось згадував про станцію “Семирічка” біля Івачкова. Сьогодні ми спробуємо отримати достовірну інформацію, чи справді нападники вже відмітились і у нашому районі. А поки що села на Рівненщині у паніці – їх тероризує банда грабіжників – йдеться в сюжеті “Новин 2+2″. Злочинці завжди діють однаково: вибирають хату добротнішу, але на краю села, серед ночі трощать вікна і нападають на господарів. Людей обвивають мотузками, а потім кулаками вибивають гроші та коштовності.

Міліція оголосила план “Перехоплення”, але селянам від того не спокійніше. Четверо грабіжників, усі в масках, з битками та пістолетами – такими пані Олена запам’ятала незваних гостей. Чоловіки вночі розбили вікно у її хаті і залізли всередину.

“Вони за одну хвилину увірвалися в хату, сказали: “Це пограбування,” –  і почали вимагати гроші. Їх було четверо, один був з пістолетом і з битами”, – з острахом пригадує вона.

Пані Олену зв’язали, її стареньку матір водили по кімнатах і примушували показати сховок з грошима. Коли нічого не знайшли, взяли, що було – старенький DVD. Схожі випадки сталися і в інших селах.

“Висунуто ряд версій, і в найближчому майбутньому злочин буде таки розкритий”, – запевнив начальник Рівненського районного відділення міліції Руслан Мельник. Впевненість міліціонерів зовсім не бадьорить жителів Рівненщини, у страху люди зачиняються на всі замки і озброюються, хто чим може.

Працівники ДАІ та міліції патрулюють дороги, розшукують “Жигулі”-“копійку” – ніби саме їх бачив хтось із селян.

П.С. Нам вдалось зв’язатись із службою зв’язків з громадськістю Здолбунівського РВ УМВС, де нам повідомили, що факти нападів даного угрупування у нашому районі НЕ зафіксовано.*Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети