Чеські консули відвідали Здолбунівську громаду

Перед цим побував у Рівному, а ще завітав до сусідньої Здовбицької громади.

У Здолбунові відвідав Здолбунівську міську раду та ЗОШ5.

Повідомляє міський голова Владислав Сухляк:
В п’ятницю у нас побувала делегація Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. Радий вітати у Здолбунівській громаді Генерального консула Чеської Республіки у Львові Павела Пешека та Консула Чеської Республіки у Львові Владіміра Кадлеца
Разом з консулами відвідали відкриття виставки Яну Амосу Коменському в приміщенні Здолбунівської школи №5. Виставка приїхала до нас зі Львова, за ініціативи Генерального консульства Чеської республіки. Ян Амос – видатний чех, який вважається батьком сучасної системи педагогіки. На його працях «виросли» українські педагоги Сухомлинський та Ушинський. Хочу подякувати Здолбунівській ЗОШ №5 та директорці Жанні Рудик за теплий прийом. У школі діє факультатив вивчення чеської мови, де на волонтерських засадах викладає заступниця директорки Ярмолюк Олена.
Консули Чеської республіки запевнили, що відкриті до наших пропозицій та готові сприяти у втіленні спільних проєктів. Сподіваюся, що наша співпраця лише зміцнюватиметься, а озвучені ідеї, спільними зусиллями будуть втілюватись у життя.
Історія Здолбунівщини тісно пов’язана чеськими етнічними поселеннями. Коли почала формуватись залізнична інфраструктура і вузлова станція Здолбуніва (1873), з Австро-Угорщини почали приїздити чехи, які привозили з собою не лише технічні новинки , але й чеську культуру. До сьогодні в Здолбунові збереглись будинки, як кажуть в народі, чеського типу (наприклад, приміщення колишнього відділу культури по вул. Пушкіна)🇺🇦&🇨🇿Чехія = 🤝


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети