. Червонокнижні метелики на Здолбунівщині | Здолбунів City

Червонокнижні метелики на Здолбунівщині

Сатурнія У своєму квітнику жителька села Богдашів Руслана знайшла велику яскраво-зелену гусінь. Знахідка привернула неабияку увагу, адже ні вона, ні її родина не зустрічали гусениць, що більші за сірникову коробку. Правильним вибором було залишити зелену красуню повзти у своїх справах, хоча вона виявилась не надто рухливою – за пів дня проповзла всього 2метри.
Така велика зелена гусінь належить нічному виду метеликів, які називаються Сатурнія велика або Павиноочка грушева.
Вона занесена до червоної книги України, тому що це «вразливий вид» і чисельність їх незначна. Тільки деякі регіони півдня за сприятливої погоди є звичними для метеликів. Мабуть аномальна спека ввела в оману, і Павиноочка спутала Здолбунівщину з Півднем. Однак це дає шанс здолбунівчанам внести свій внесок у збереження червонокнижних метеликів, тому якщо ви або ваші знайомі знайдете таку гусінь – не вбивайте її, і в травні – червні вас порадує гарний та незвичайно великий для Здолбунівщини метелик.
-2
Люкшин Юлія

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама