Червень: здолбунівські водойми безпечні

Здолбунівським  районним  лабораторним  відділенням  Рівненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний  центр МОЗ України» 07.06.2018 року  проводились моніторингові  дослідження якості води поверхневих водойм в місцях масового відпочинку  м.Здолбунів: пляжі  по вул.Старомильській  та  Заводській, «Гідропарк» по вулиці Шевченка. За результатами  останніх досліджень вода з водойм пляжів по вул. Заводській, «Гідропарк» не відповідала вимогам за показником забарвленості, який становив 3см при нормі більш як 10см. Вода з водоймища пляжу  по вул.Старомильській  не відповідала вимогам крім показника забарвленості-3 см, за БПК5 (біохімічна потреба в кисні)- 6,7 мгО2/ дм3  ( при нормі-4,2 мгО2/ дм3  ).

БПК є  критерієм рівня забруднення водойми органічними речовинами. За санітарно-мікробіологічними та паразитологічними показниками вода з  перелічених водоймищ  відповідала санітарним вимогам. Двічі на місяць впродовж купального сезону вода з водоймищ місць масового відпочинку досліджується на холеру та холероподібний вібріон, за результатами досліджень збудники  хвороб не виявлено. Пісок з усіх пляжів відповідає вимогам за санітарно-хімічними, санітарно-мікробіологічними, паразитологічними показниками. За радіологічними показниками в червні досліджено воду з водойми пляжу по вул.Заводській, перевищень не виявлено. Вода питних фонтанчиків безпечна для вживання. Не забруднюйте водойми і гарного відпочинку!

Здолбунівське районне лабораторне відділення ДУ «Рівненський ОЛЦ МОЗ України»Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети