. Через скаженого кота оголошено карантин | Здолбунів City

Через скаженого кота оголошено карантин

сказ кітУ зв’язку із випадком сказу у кота у селі Дермань Перша, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській районній державній адміністрації від 11.01.2016 року № 1 було оголошено неблагополучним щодо захворювання на сказ с. Дермань Перша та введені карантинні обмеження, а також визначено наступні межі загрозливої зони, а саме села Дермань Друга, Буща, Борщівка, Будераж, Новий Світ, Мізочик, Озерко, Клопіт, Білашів, смт. Мізоч, лісові та польові мисливські угіддя Здолбунівської ГО УТМР та ГО МРТ «Ліски».

До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.

В рамках прийнятого «Плану заходів по ліквідації осередку сказу в c. Дермань Перша, оточуючих населених пунктах та лісових масивах які входять в загрозливу зону» приймаються всі необхідні міри по недопущенню поширення збудника інфекції, а саме подвірний обхід з проведення додаткових антирабічних щеплень, роз’яснювальна робота серед населення, тощо.

Звертаємо особливу увагу мешканців району на тенденцію до зараження котів та не вакцинованих собак сказом. В зв’язку з цим вкотре просимо надати домашніх собак та котів у найближчу установу ветеринарної медицини для щеплення проти сказу, а при появі клінічних ознак захворювання доставляти тварину для огляду. Слід дотримуватись правил утримання та вигулу домашніх собак і котів, не створюючи небезпеку оточуючим.

Управління ветеринарної
медицини в Здолбунівському районі

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама