. Через безгосподарність люди збираються блокувати роботу сміттєзвалища | Здолбунів City

Через безгосподарність люди збираються блокувати роботу сміттєзвалища

Закрити 10-гектарний стихійний смітник, розібрати завали і виділити кошти на рекультивацію. З такими вимогами 11 січня жителі села Здовбиця вийдуть на дорогу, якою увесь Здолбунів і прилеглі села вивозять побутові та промислові відходи.

Представник ініціативної групи Руслан Красовський каже, що селяни зібрали ініціативну групу, узгодили план дій і розпочали підготовку до акції протесту. Про її проведення сповістили здолбунівських міських і районних посадовців. Фактично, люди висунули ультиматум – блокуватимуть проїзд сміттєвозам доти, доки влада не пристане на їхні вимоги. Бо попередня відповідь від міського голови Здолбунова Ігоря Ольшевського, датована 11-м грудня, селян не влаштовує.

Руслан Красовський, депутат Здолбунівської райради: “Здолбунівська міська рада, яка користується даним сміттєзвалищем повідомляє, що виготовлення установчих документів планується на лютий-березень 2016 року, тому кошти в бюджет села на екологічний збір поки що перераховані не будуть. У паспорті, який надала міська рада є багато неточностей. Бо дане сміттєзвалище, як зазначено в паспорті, працює з 1996 року. Хоча фактично воно відпрацювало два терміни. Блокування дороги це не назвемо. А просто унеможливлення проїзду автотранспорту для вивезення сміття, бо інтереси села не враховані. І це шкодить як довкіллю, так і жителям села.


Джерело: http://rtb.rv.ua/company/tele/news/2015/12/30/lyudi-blokuvatimut-proyizd-smittyevozam-doti-doki-/

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Alex

  Ну і кому вони гірше зроблять цією акцією? Самі ж здовбичани возять СВОЄ ж сміття на сміттєзвалище, багато з них навіть не сплачує ні гривні комунальному підприємству. 5-ти тисячна Здовбиця теж вносить свою лепту в засмічення і забруднення смітника. То як назвати такий підхід до справи. Де своє сміття будуть дівати здовбичани? Може будуть спалювати в котлах (до речі хороша ідея, газ же нині дорогий), чи будуть скидати мішки зі сміттям в канави на узбіччі по дорозі від Здовбиці до смітника? В будь-якому випадку, блокування дороги це чистої води шантаж і його можна читати так: нічого не знаю і нічого не хочу знати, а хочу щоб мені чужі дяді сьогодні і зараз відвалили грошей за те, що я по вечорах і по ночах вожу туди своє сміття і не сплачую за це ні копійки.

  Ще б ці спритні здовбичани перекрили дорогу в Рівне і вимагали в обласного бюджету кошти на утримання сміттєзвалища. Інакше де Здолбунів має взяти 520 тисяч лишніх коштів, яких і так катастрофічно мало і ні на що не вистачає.
  Через 5-тисячну здовбицю 25 тисяч здолбунівчан буудть дихати сміттям, яке не буде вивозитися і буде накопичуватися, його будуть таскати собаки і розкидатиме вітер. Але кому до цього діло, здовбичанам точно байдуже.

 • Галина

  Згідна з паном Красовським, сміттєзвалище глобальна проблема в с. Здовбиця, і потребyє негайного вирішення. але якщо ви вже взялися за такy проблемy, як сміттєзвалище, яке шкодить навколишньомy середовищy, здоров*ю селян, особливо тих що живyть поблизy даного об*єкта, то хотілося б звернyтися саме до Вас пан Красовський. Перед тим як блокyвати дорогy, прибрали б органічне добриво ( гній ), сміття та інше, навпроти свого бyдинкy. Так як там ходять ваші сyсіди на роботy, діти в школy і навіть прості перехожі , і я не дyмаю, що комyсь приємно проходити біля цього всього ( так як воно не пахне ) На мою дyмкy, перед тим як змінювати державy потрібно почати зміни з себе, y своїй сім*ї, поведінці ітд. Бажаю yспіхів y прибиранні власного сміття та гною, вибачте за грyбість але це виглядає по свинські. Спочаткy в себе, а потім сміттєзвалище, бyдy рада бачити зміни y нашомy селі і на вашій вyлиці.

 • Юрій

  Цікаво, в пана Красовського договір на вивіз сміття присутній, чи він його їсть.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама