Через безгосподарність люди збираються блокувати роботу сміттєзвалища

Закрити 10-гектарний стихійний смітник, розібрати завали і виділити кошти на рекультивацію. З такими вимогами 11 січня жителі села Здовбиця вийдуть на дорогу, якою увесь Здолбунів і прилеглі села вивозять побутові та промислові відходи.

Представник ініціативної групи Руслан Красовський каже, що селяни зібрали ініціативну групу, узгодили план дій і розпочали підготовку до акції протесту. Про її проведення сповістили здолбунівських міських і районних посадовців. Фактично, люди висунули ультиматум – блокуватимуть проїзд сміттєвозам доти, доки влада не пристане на їхні вимоги. Бо попередня відповідь від міського голови Здолбунова Ігоря Ольшевського, датована 11-м грудня, селян не влаштовує.

Руслан Красовський, депутат Здолбунівської райради: “Здолбунівська міська рада, яка користується даним сміттєзвалищем повідомляє, що виготовлення установчих документів планується на лютий-березень 2016 року, тому кошти в бюджет села на екологічний збір поки що перераховані не будуть. У паспорті, який надала міська рада є багато неточностей. Бо дане сміттєзвалище, як зазначено в паспорті, працює з 1996 року. Хоча фактично воно відпрацювало два терміни. Блокування дороги це не назвемо. А просто унеможливлення проїзду автотранспорту для вивезення сміття, бо інтереси села не враховані. І це шкодить як довкіллю, так і жителям села.


Джерело: http://rtb.rv.ua/company/tele/news/2015/12/30/lyudi-blokuvatimut-proyizd-smittyevozam-doti-doki-/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети