Чехи у Гільчі

урвенна_зустріч із чехами5 серпня в селі Гільча Друга відбулася зустріч подружжя Ірини та Юзефа Зобкович із регіону Раковнік республіки Чехія з жителями села. Пані Ірина приїхала в те село, де народився, ходив в школу, на службу Божу, займався ковальською справою її батько Главач Олександр.

Подружжя відвідало пам’ятний знак, який встановлено на місці зруйнованого чеського кладовища поклавши вінок із квітів та запаливши лампадку.

Жителі села стверджують, що свято бережуть звичаї, традиції, культуру тих народів, які проживали на території населеного пункту і завжди раді зустрічі із близькими і далекими гостями.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети