Частина міста без води і каналізації – що робити населенню?

Триває ремонт каналізації у м.Здолбунів. Цей факт вже відомий і зацікавив обласне телебачення, однак жодним чином не позначився на місцевому офіційному інформаційному просторі. Якщо така кількість людей і техніки задіяна до локалізації проблеми, значить вона існує. І про неї має інформувати місто офіційна влада і менеджмент водоканалу.

Про причини виникнення і шляхи усунення. І саме головне давати чіткі інструкції громаді, ЯК діяти, щоб ситуація найшвидше нормалізувалася.

Інакше офіційну інформацію замінять здогадки і домисли на кшалт «не буде води-виключиться котел», «набирайте воду, бо її два дні не буде» і т.д, хоча питання не у воді і не в опаленні, але саме вода може потрапити до каналізації і подовжити період її ВІДКАЧКИ, що вже робить півдня місцевий водоканал і ДСНС.

І саме ЩО і ЯК робити мало б бути донесене до кожної оселі, яка потрапила в зону дискомфорту. Через комунальні підприємства, ОСББ, управляючі компанії, які обслуговують ці мікрорайони, всі достовірні інформаційні ресурси міста.

Який час відключення води, що робити із тією водою, яку вже набрали люди у відра, чи не піде каналізація догори в квартири, як діяти господарям у яких вода стоїть в підвалах? Це питання які потребують роз’яснення, відповідей.

Я прекрасно розумію, що аварії трапляються і дуже шкода, що саме зараз в такий холод це сталося в місті. Але відмовчуватися то не вихід. Офіційна влада і водоканал – дайте людям інформацію що їм робити і що очікувати від ваших дій.

На вулиці холод, в школах вимушений карантин. Всі будуть сидіти вдома і далі заливати воду в дірку з якої тече. В наш гідропарк, підвали, городи.

Складність ремонту більшість  зрозуміє, а от ігнорування навряд.

Микола Орлов, депутат Здолбунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети