Частина друга: Як мій друг Батьківщину захищав, або в армію йдуть лише дурні чи бідні?

soldatyПерша частина цього матеріалу, опублікована на Здолбунів.сіті 22 серпня ц. р., викликала чималий резонанс не лише на Здолбунівщині, а й без перебільшення по всій Україні. Ситуацію певною мірою прокоментувала військова частина, у якій проходив службу Роман Штрихалюк, не оминули увагою матеріал й інші сторони, причетні до захворювання молодого чоловіка рідкісною недугою.

 Наразі ситуація отримала своє продовження. Під час святкування в Здолбунові Дня незалежності я домовився про зустріч на наступному тижні із народним депутатом від нашого округу Валентином Королюком. У середу, 28 серпня, ми з Романом побували на прийомі у п. Королюка, за підсумками якого депутатом Верховної Ради було надіслано відповідне депутатське звернення до Міністерства оборони України, Генеральної прокуратури України «Щодо необхідності встановлення обставин захворювання громадянина Романа Штрихалюка під час проходження ним строкової служби у Збройних силах України та виплати йому компенсації». У п’ятницю 6 вересня це звернення було зачитане під час пленарного засідання сесії Верховної Ради України (на аудіо із 1 хв. 23 сек.). Отож, тепер чекаємо, що скажуть відповідні органи.

Зазначимо також, що в день, коли вийшов матеріал «Як мій друг Батьківщину захищав, або в армію йдуть лише дурні чи бідні?» із села Заруддя Хмельницької області до військової частини Т-0200 було негайно повернуто інших солдатів-свинопасів, які працювали на сумно відомому маєтку місцевого олігарха. У хлопців забрали мобільні телефони, проте згодом засоби зв’язку їм повернули.

 Разом з тим, як ми і повідомляли, матеріал зацікавив ряд засобів масової інформації загальноукраїнського рівня. А тому цій історії ще далеко не кінець…

АУДІО: запит народного депутата до Генпрокуратури та Міноборони 

 

kondrachuk serhiy Сергій КОНДРАЧУК

депутат Здолбунівської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети