“Час вживати воду” – новий проект у Здолбунівській громаді

В рамках україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» Громадська організація «ЗЕОН» спільно з Здолбунівською міською радою упродовж 3-ох місяців будуть реалізовувати мініпроєкт «Час вживати воду».

Суть даного проєкту полягає в популяризації вживання обгрунтовано достатньої кількості води під час стресу у воєнний час серед молоді та внутрішньо переміщених осіб шляхом облаштування точок доступу до питної води в комунальних закладах Здолбунівської громади та інформування про здорове харчування в напрямку зменшення споживання цукру (солодких напоїв) та користі вживання води.

Ідея проєкту з’явилась завдяки міжсекторальній співпраці медиків, освітян, представників громадського сектору та міської ради. Партнерами проєкту стали Здолбунівські ЗОШ№1, ЗОШ№3 та ЗОШ №4, Здолбунівська публічна бібліотека, КНП «Здолбунівський ЦПМД» та Здолбунівській ЦНАП.

Упродовж двох наступних місяців мешканці Здолбунівської громади зможуть долучитися до двох онлайн-марафонів: #10 днів без цукру та #Час вживати Воду, мета яких привернути увагу до здорового харчування та збільшення споживання води до добової норми.
Також просимо Вас взяти участь у невеличкому опитуванні по темі споживання питної води. Ця інформація надасть нам можливість втілити в громаді проєкт, що зробить пиття води більш доступним, зручним і популярним. А значить – зробить кожного з нас здоровішим. Опитувальник тут!

Наша команда Заохочує пити чисту воду та зменшити рівень споживання солодких напоїв. Ми піклуємось про громадське здоров’я! Приєднуйся до нашої команди.
Проєкт ««Час вживати воду»» реалізується за підтримки проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети