. Cемінар "Громадська журналістика…" відбувся | Здолбунів City

Cемінар “Громадська журналістика…” відбувся

Тільки що роз’їхались по домівках учасники першого семінару “Громадська журналістика та відповідальні соціальні медіа“, що відбувся у с.Здовбиця. На захід прибули учасники, що навчаються в Острозькій академії, медколеджі, НУВГП, РДГУ, ЗОШ1,6, гуманітарній гімназії м.Здолбунова, Східноєвропейському університеті ім.Лесі Українки м.Луцьк та представники організацій, установ Рівного і Здолбунова, що працюють із ЗМІ і громадськістю. Детальний звіт про семінар очікуємо незабаром від самих учасників, а поки що декілька фото із заходу. Тренерами на семінарі виступили Володимир Торбіч, Сергій Штурхецький, Олександр Поліщук, Микола Орлов. Захід відбувся завдяки сприянню Рівненського обласного благодійного фонду “Любіть Україну”.

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Дійсно, громадським організаціям під силу змінити життя свого міста.

  • Микола

    Приємно що і через 2 місяці майже усі учасники і тренери семінару контактують з організаторами заходу і працюють в напрямку громадської журналістики. Значить не даремно це було зроблено!

    • Було б цікаво побачити приклади, може зробите статтю з оглядом творів учасників;)?

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама