Бюджетники Рівненщини спожили на 28,5% менше газу ніж торік

За 10 місяців 2014 року обсяги транспортування газу на Рівненщині зменшились на 70,9 млн куб. м. або на 14,8% у порівняні з аналогічним періодом минулого року. У зв’язку зі зменшенням споживання газу скоротилися і об’єми транспортування газу по ПАТ «Рівнегаз». Так цьогоріч компанія недоотримала близько 23,1 мільйонів гривень доходів закладених в тариф на транспортування.

 За 10 місяців поточного року всіма категоріями споживачів було спожито 408,7 млн. м. куб. газу, що на 14,8% менше порівняно з відповідним періодом минулого року. Так, теплопостачальні підприємства використали менше газу на 11,9 млн. куб. м або на 13,8%, бюджетна сфера – на 3,7 млн. куб. м (28,5%), промисловість – на 10,1 млн. куб. м (10,6%), а побутові споживачі – на 45,3 млн. куб. м (15,9%).

Левчук Вікторія, прес-служба ПАТ “Рівнегаз”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети