Бюджет Здолбунова на 2012 рік

 

Якось тихо і непомітно проходять у місті Здолбунові так звані «бюджетні сесії». А це сесії на яких затверджується план роботи на весь рік. Чи то справді всі питання узгодженні на комісіях і депутатських днях, чи звикли усі що до цього документу ще буде безліч поправок чи просто сприймають прийняття бюджету міста не більше ніж формальність.

 

Прийняття бюджету – це чудова нагода для міського голови і його команди заявити важливі речі. Наприклад, що є стратегічний план міста, розроблений на багато років, що частина з нього виконана, решту виконуємо. Так на 2012 рік заплановані такі то роботи, співзвучні із стратегічним планом міста, якась частина перейшла з невиконаних робіт минулих років і все – мешканці розуміють чому саме так приймається бюджет на рік і чому саме ці, а не інші обєкти включені на фінансування до нього. Можливо все саме так і відбувається тільки от здолбунівчани про те не відають, ні через пресу, ні через офіційних сайт міської ради ні через своїх депутатів.

 

Що ж цікавого приготували нам депутати і розробники проекту  16 мільйонного бюджету? Як завжди скромно і без аналітичних пояснень без юридичних висновків подані таблиці, які голосно називаються Програмами. Програма, як на мене має мати мету, завдання, інструменти і результати якісні і кількісні. Програми у виконанні міської ради – це таблички з буквами і цифрами.

 

Програма благоустрою передбачає

 

35 тис.грн на  відсипку та планування вулиць: пров.Щепкіна, Мартинівка, Залізнична, Набережна, Польова, провулок Комунальний,  частково Віли2,3  нові сектори кладовища по вулиці Коперніка, Чорновола , р-н газобалонного складу, частково вулиці 2 Лютого, пров.Грушевського.

 

30 тис.грн на поточний  ремонт прибудинкових територій. Яких саме  і чому з «програми» не видно.

 

Знайшли своє відображення і наші міркування щодо новорічної ялинки (Здолбунів сіті номер 2). Перелічені всі виконавці яким міська рада заборгувала за мотаж ялинки і новорічні прикраси. Крім них ще і 15 тис.грн за демонтаж ялинки. Видається так що новорічні клопоти не для всіх клопоти, для когось і гарний заробіток.

 

40,5 тис передбачено на поточний ремонт ігрових ,  спортивних майданчиків по  прос.Цементників,12  Заводська 1, Мазепи,8, Шкільна,39 – Коперніка,59, д/с « Усмішка»

 

Програма утримання автодоріг передбачає

 

200,0 тис.грн на капітальний ремонт вулиці  Лесі Українки, княгині Ольги

285,0 тис.грн на Капітальний ремонт автобусних зупинок по вулиці Пирогова, 8березня, Шевченка, Паркова

100,1 тис.грн на Капітальний ремонт дорожнього покриття на спуску до пляжу по провулку Старомильському

297,0 тис.грн Капітальний ремонт мосту та частини дорожнього покриття по вулиці Пирогова

700,0 тис.грн Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Симона Петлюри

 

Програма природоохоронних заходів розмахнулась на  Придбання сміттєвоза для збору та транспортував ТПВ за 525 тис.грн

 

Програму капремонтів подамо повністю у одному з наступних номерів.

 

Програма підтримки будинкоуправління на 50,0 тис.грн не що інше як банальна дотація і не у звязку із реформуванням ЖКГ як пишуть автори, а у звязку із безгосподарністю ЖКГ.

 

Глянувши на програми культури,соцзахисту і спорту розумієш що ні захисту ні спорту разом із культурою в місті не було і немає, а ті 10,0 тис.грн спотклубу «Волинь» взагалі викликають подив. Чи є цей СК міським, і чи збирається він грати в першості області, оскільки навколо цього є багато чуток і не тільки.

 

Порадувала програма видатків на забезпечення депутатської діяльності в сумі 30,0 тис.грн. Напевне вперше чітко виписані потреби елементарні на забезпечення діяльності депутатів, існування сайту, публікації в ЗМІ (забули правда кключити до списку Вісник Здолбунів сітіJ і викреслити неіснуюче вже районне радіо).

 

Втрете чи вчетверте міська рада пробує створити муніципальну міліцію, до речі я обома руками «ЗА», і в цей раз програма фінансового забезпечення охорони громадського порядку назбиралась на 60,0 тис.грн в т.ч на придбання звязку, відеокамер. Яка доля цієї ідеї цього року покаже час.

 

Микола ОрловВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети