Бюджет міста Здолбунів – 2018

Бюджет міста на 2018 й рік. Нажаль, ні презентаційної версії ні візуалізованого детального бюджету в міській раді немає, попри а)досвід ЗЕОНа який показав як це може бути у 2016 му б)безліч публікацій на ЗС та інших ресурсах щодо прозорості бюджету в)звернень депутата до відповідних працівників міської ради. Тому лише цифри і букви. І навіть без пояснювальної записки, яка прямо передбачена Бюджетним кодексом України.

Примітка: пояснювальна записка до проекту рішення про місцевий бюджет повинна містити (ст. 76 БКУ):

а) інформацію про соціально-економічний стан відповідної адміністративно-територіальної одиниці і прогноз її розвитку на наступний бюджетний період, покладені в основу проекту місцевого бюджету;

б) оцінку доходів місцевого бюджету з урахуванням втрат доходів місцевого бюджету внаслідок наданих Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідною місцевою радою податкових пільг;

в) пояснення до основних положень проекту рішення про місцевий бюджет, включаючи аналіз пропонованих обсягів видатків і кредитування за бюджетною класифікацією. Пояснення включають бюджетні показники за попередній, поточний, наступний бюджетні періоди в розрізі класифікації видатків та кредитування бюджету;

г) обґрунтування особливостей міжбюджетних взаємовідносин та надання субвенцій на

виконання інвестиційних проектів;

ґ) інформацію щодо погашення місцевого боргу, обсягів та умов місцевих запозичень;

 

Завантажити (DOC, 59KB)

Завантажити (XLS, 147KB)

Бюджет Здолбунова 2018 у цифрах:

Разом з усіма доходами і трансфертами бюджет Здолбунова складе 53,2 мільйони гривень. Минулого року було 37,6 мільйони. Всі джерела наповнення зросли у рівних пропорціях, що уможливило витрати на розвиток, які цього року складуть 12 мільйонів гривень. Детальніше з чого були отримані кошти і куди будуть спрямовані у інфографіці нижче:

 

Бюджет розвитку Здолбунова

З 12 мільйонів, які будуть освоєні цього року, майже половина буде витрачена на дороги. Розпорядником коштів стане КП «Здолбунівське», яке крім власне цих коштів отримає від міста ще й 400 тисяч внеску до статутного капіталу.

                1,1 мільйони витратять на технічне обслуговування житлового фонду, 950 тисяч на благоустрій і 1,6 мільйони на будівництво (більшість об’єктів – вуличне освітлення)

Детальні програми на які будуть витрачені кошти міського бюджету – у наступних публікаціях.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети