Бюджет країни ухвалили без обговорення за 5 хвилин

Народні депутати ухвалили держбюджет на 2014 рік. За проголосували 249 народних обранців, повідомляє кореспондент Gazeta.ua

Перед цим перший віце-спікер Ігор Калєтнік відкрив ранкове засідання Верховної Ради. Опопзиціонери продовжують стояти біля трибуни та у президіях парламенту. Хтось із них натискає на дзвоник, яким зазвичай заспокоюють депутатів у разі виникнення суперечок.

Калетнік наголосив, що у зв’язку із ситуацією, що склалася у парламенті законопроект про бюджет розглядатиметься без обговорення.

Для представлення рішення бюджетного комітету він надав слово його голові Євгену Геллеру. Той виступаючи з місця сказав, що комітет підтримує документ.

Розгляд та ухвалення держбюджету тривало 5 хвилин.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети