Буща Папороть 2019 запрошує

6 та 7 липня 2019 року в с. Буща Здолбунівського району Рівненської області відбудеться Обласний відкритий етно-еко фестиваль «БУЩА ПАПОРОТЬ».

Фестиваль об’єднує в собі екологічні, оздоровчі, спортивні, музичні, творчі, виставкові та інші культурно-розважальні програми в стилі «етно».

«БУЩА ПАПОРОТЬ» сприяє розвитку сільських територій, зеленого і екологічного туризму, фестивального руху та культурному обміну на Здолбунівщині.

В рамках проведення фестивалю заплановані:

  • піша екскурсія екологічною стежкою “Від Волині до Поділля”;
  • відкритий турнір з міні-футболу;
  • мистецька програма «Вогнецвіт» за участю творчих аматорських колективів Рівненщини;
  • купальські обрядодії: обряди плетіння віночків, пускання вінків на воду, купальські ігри та хороводи, запалення купальського вогнища;
  • майстер-класи та виставки від народних майстрів;
  • «Чарзілля» –трав’яні чаї за старовинними рецептами;
  • виставка-продаж меду та продуктів бджільництва;
  • вівці та катання на возах;
  • фаєр-шоу «Вогняне диво»;
  • етно-вечірка під зорями «Купальська ніч».

Протягом двох фестивальних днів будуть  проводитись спортивно-історичні гутірки, майстер-клас  «Травниця»  з  частуванням  чаями  з  трав, зібраних на території Національного парку, частування традиційними українськими стравами та виїзна торгівля.

Також на території фестивалю діятиме наметове містечко «Готель під зорями» та зона барбекю.

Запрошуємо прийняти участь у заході та висвітлити дану подію у Вашому засобі масової інформації.

 

Місце проведення: с. Буща, Здолбунівський район, Рівненська область.

Офіційна сторінка фестивалю у Facebook:

https://www.facebook.com/Buscha.Paporot/

Шукайте нас в мережі Facebook по запиту «БУЩА ПАПОРОТЬ»

За додатковою інформацією звертайтеся до Здолбунівської райдержадміністрації:

-відділ культури і туризму райдержадміністрації тел.: (03652)                2-23-55,  2-50-56, електронна адреса: zdoltur@ukr.net. Контактна особа – Елеонора Стеценко (096)5945359

-відділ організаційно-інформаційного забезпечення та документообігу апарату райдержадміністрації (тел.: (03652) 2-51-32, електронна адреса: zdol_orgvid@ukr.net).

 

Схема доїзду:Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети