Бум Петицій у Здолбунові

Вкотре нагадуємо і закликаємо створювати самим, підписувати ті, які вам імпонують, і це вже є перший прояв активності і небайдужості. на рівень вищий ніж сидіти на дивані і писати в безодню мережі свої безцінні ідеї.

Петиції знаходяться тут: https://rozumnemisto.org/zdolbuniv/petitions/

Нашу активність помітили навіть при підготовці аналітичного звіту щодо використання такого інструменту як Електронні петиції на Рівненщині. Прочитати про це можна тут: http://zdolbunivcity.net/u-zdolbunovi-aktyvno-korystuiut-sia-mekhanizmom-elektronnykh-petytsiy/

Проте не забуваймо і не переоцінюємо силу Петицій.

Це НЕ обов’язкова до виконання річ, це лише демонстрація Ініціативи, яку підтримують інші, а отже на неї варто звернути увагу місцевій владі.

Коментує депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов:

Я хотів би коротко нагадати, що Петиція – це дійсно є дієвий, але не єдиний інструмент, коли мешканці можуть звернути увагу на питання, яке потребує вирішення. Щоб досягти максимального ефекту я радив би дотримуватися такого алгоритму дій:

  1. Уважно вивчити Порядок подання та розгляду Петицій до ЗМР (Здолбунівська міська рада)
  2. Дізнатися як ваше питання вирішується у інших громадах
  3. Дізнатися на якому етапі вирішення знаходиться це питання у Здолбунові
  4. Уточнити, що ваше питання є компетенцією саме ЗМР, а не районної влади чи столичної (для прикладу, встановлення розміру пенсії це не компетенція міської ради, а облаштування тротуару – саме її)
  5. Заручитися інформацією і підтримкою депутата ЗМР від вашого округу. Уточніть у нього чи є заплановане вирішення вашого питання, яка ймовірність його вирішення. Щоби не дублювати те, що завтра вже буде вирішено. Але, забагато КОНСТРУКТИВНОЇ (без криків, емоцій, звинувачень тощо) ініціативи не буває. Тому варто і петицію писати і з депутатом спілкуватися і на Громадський бюджет ідею подавати і на конкурс міні-проектів, який стартує з цього року.
  6. Якщо після всього вивченого зрозуміли, що петиція  необхідна і вона потрапить в ціль, пишіть її. пишіть якісно, зрозуміло, додавайте фото, яке точно передає суть вашої петиції. Закликайте людей підтримувати її.
  7. Після того, як петиція набере 100 голосів слідкуйте за тим як вона буде розглянута. в разі позитивної відповіді – як виконана. Ідеально – коли з’явитеся і самі на місце реалізації петиції і підтримуєте та подякуєте добрим словом (якщо робота якісна). Це нормально.

Завдяки співпраці Здолбунів CITY, ЗЕОНу та порталу Розумне місто, у здолбунівчан є можливість подавати Петиції, просто натиснувши на банер у правому верхньому куті сайту ЗС. Також Петиції можна подавати на сайті ЗМР. І ті і ті РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ місцевою владою, хоча активність і результативність поданих через Розумне місто і з підтримкою ЗС за статистикою вище. Будьмо активні, допитливі, коректні, вміймо бачити системні потреби міста, а не лише свої індивідуальні і тоді сила Петицій буде ще вищою!

Нині на режимі збору підписів велика кількість Петицій:

 

 



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети