. Буклет про субсидії 2015 | Здолбунів City

Буклет про субсидії 2015

Чудовий буклет розробила юридична служба народного депутата Юрія Вознюка. Користуйтесь!

субсидія_1 субсидія_2 субсидія_3

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Микола

    Про яке спрощення може йти мова? Скажіть, як 80-літня пенсіонерка, яка проживає сама, може у цьому буклеті щось зрозуміти? Але це ще пів біди. Як і те, що заяву, припустимо, я допоможу написати цій пенсіонерці, бо вона вже мене про це просить. Але тут така ніби зовсім незначна процедурка- заповнення декларації про доходи. Так от тут і “обламалась” 80-літня пенсіонерка. Бо, звісно, що за кожен з 12-ти місяців 2014 року вона не фіксувала, яку суму пенсії отримувала. Телефоную в Здолбунівське управління Пенсійного фонду: набираю з довідника чотири номери – слухавки не беруть, нарешті у відділі організації впровадження персоніфікованого обліку мене послухали… і послали в інший віддділ телефонувати. В іншому сказали, що пенсіонер має прийти сам і взяти довідку про свою пенсію. От і все вам спрощення. Можна тільки уявити, як то у 80-ть років, пенсіонер, майже не бачачи, з тиском, що зашкалює, має добитись у той пенсійний, а тут ще буде неприйомний день, обідня пора, відсутній той, зто ту довідку зможе дати, а начальника нема, нема кому дозволити, завірити… Ну, невже , така проблема з комп”ютеризацією, єдиною базою даних? Адже за старими правилами ту пенсію для субсидії пенсіонер сам не рахував і не вписував ? Так що по пенсії уже повний прольот, бо нікому іншому цю секреетну інформацію про те, що у людини із 40-ка річним стажем місячна пенсія в межах 1000, сповістити не можуть. Йдемо далі. На біду свою, у теї пенсіонерки є ще земельний пай, який вона здала в оренду, (ще точне не з”ясував кому саме). А що вже дохід від того має, то порахувати важко! Так от, за тих зданих в оренду 2 га паю їй виплатили 3 кг.гречки, 2л.олії і ще якусь там кукурудзу. Так це ж усе переводиться у гривні, правда, не відомо за яким курсом і станом на яке число ту гречку й олію мають рахувати: чи по 8 грн. чи уже по 25 грн, як і олію? Але як знову ж таки тій 80-літній пенсіонерці добитись до бухгалтерії чи ще куди, аби за її 2 га землі перевели у гривні 3 кг.гречки, 2 л олії і ще й їй, пенсіонерці, про це повідомили?? ? І скільки ж то часу для цього має стратити 80-літня пенсіонерка аби отримати ті оперативні, якісні іта позачергові для пенсіонера – ветерана праці, соціальні послуги??? То чи дочекається вона ту субсидію???

  • Ольга Ферар

    і взагалі ця вся субсидія для того аби наші чиновники навищі знову отримали грошей закордонних у кишені. Тому субсидії будуть максимально всім видані. І Європі вгодили- тарифи зросли, і нам – вот вам субсидії. Тому вперед з тими бумажками. Хай гребуть вже ті гроші політики( як вже осточервіли) аби вже нажерлись з корит і скоріш війну закінчили, я теж заповнити комусь допоможу але не думайте що ця манна через обгрунтовані причини здорожчання.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама