Букет, який не принесе радості

Читачка сайту із жалем повідомила нас про те, що гарне дерево магнолії, яке було окрасою не лише її обійстя, а й вулиці Грушевського, було знищене варварами сьогодні вночі. Ось що розповіла здолбунівчанка:

  • Це дерево радувало око і нашої сім’ї і перехожих. Вони зупинялися, фотографувалися, роздивлялися великі квітки магнолії. Та цього ранку шести гілочок метрової довжини на дереві як корова язиком злизала. Це все до чого дотягнулися руки варварів із забору. Навряд чи цей “букет” принесе комусь радість, а от смутку додав вже. Люди, не будьте нищівниками прекрасного. Я була у розпачі цілий день. Напишіть про це, нехай та, кому цей букет дістався, побачить і зрозуміє, яка людина його подарувала…


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети