Будинок культури шукає собі директора

Відділ культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації повідомляє про підбір кандидатури на заміщення вакантної посади директора Здолбунівського районного будинку культури Здолбунівської районної ради Рівненської області.
Основні напрямки діяльності установи:
– збереження, розвиток і популяризація української культури, а також культур інших національних груп, що проживають на території України;
– популяризація культурної спадщини, як національної культури;
– організація культурного дозвілля населення;
– розвиток аматорського мистецтва, самодіяльної народної творчості;
– сприяння та організація діяльності клубних формувань;
– надання організаційно-методичної та практичної допомоги сільським закладам культури клубного типу.
Кваліфікаційні вимоги до кандидата: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня: для спеціаліста не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Кандидат повинен знати: чинне законодавство в галузі культури; чинні нормативні акти, що регулюють культурно-освітню та дозвіллєву діяльність; форми і методи організації роботи з населенням з урахуванням демографічних, вікових та національних особливостей; сучасні методи господарювання та управління; основи трудового законодавства; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.
Документи від претендентів на заміщення вакантної посади приймаються відділом культури і туризму протягом місяця за адресою: м. Здолбунів, вул. Пушкіна, 35 до 10 серпня 2015 року.
Перелік документів:

Заява від претендента про розгляд документів.
Автобіографія.
Копія паспорта.
Витяг з трудової книжки.
Копія документа про освіту.
Особи можуть додавати додаткову інформацію стосовно себе (характеристики, рекомендації, тощо).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети