Будинок хочуть взяти у металеві лещата

Де гроші або ремонт? Таке питання поставили мешканці Фестивальної, 2 що у Здолбунові. Тривалий термін їх будинок тріщить, а на проблему ніхто не реагував.
Тріщина

Завдяки активній роботі депутата міської ради Віталія Чернецького сумму 200000 грн вдалось отримати з міського бюджету. Та проходячи від міського кошторису до Міського будинкоуправління і до фірми що виконуватиме роботу – гроші згубились. Такий висновок зробили мешканці будинку. Про це вони наголошували і на загальних зборах.

– “Ми надаємо згоду на роботу і ремонт нашого помешкання, але ніяк не можемо дочекатися головного інженера з міського будинкоуправління. Нам довго морочать голову яким чином проводитимуться роботи. Ми вже втомлені і розгублені. Скоріш за все нас примушують відмовитись від проекту взагалі. Кожного разу інший план виконання робіт і нові необхідні для їх реалізації суми і вимоги”- повідомила активіст будинку Наталія.

загальні збориКореспондент ЗС поспілкувалась з підприємцем що виконуватиме дані роботи, щоб дізнатись у чому затримка.
–  “Аванс на виконання робіт надійшов згідно Закону України. Ми підготовляємо наразі металеві конструкції для укріплення будинку. Затримка сталась через людей. Вони не надавали згоду для проведення робіт у їх квартирах, бо це зіпсує їм косметичний стан помешкання. Це прошивання тяжами потрібно робити по всій площині і мешканці просять не починати у них, а робити у сусідів. Я вимагаю підписати документ про дозвіл проведення робіт усім, в чиїх квартирах необхідні роботи. Коли міське будинкоуправління надасть мені його – наступного дня почнемо”- відповів пан Ярослав Бляшин.тріщиниЗгодом до редакції ЗС надійшов дзвінок від головного інженера КП. Він переконав що збере необхідні підписи  на протязі 2 днів і роботи врешт почнуться.

Непорозуміння між ключовими учасниками процесу надовго “загальмували” ремонт будинку. Сподіваємось, завдяки втручанню журналістів “Народного контролю”, Здолбунів Сіті та депутата люди врешті дійдуть згоди і відремонтують житло. тріщини біля вікон

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети