Будьте здорові: аптека у Гільчі Другій

аптека гільча2В пятницю 29 січня 2016 року в селі Гільча Друга було урочисто відкрито аптеку. Створення нової аптеки забезпечило вирішення ще однієї соціальної проблеми на селі. Жителі сільської ради та навколишніх сіл зможуть придбати різноманітні медичні препарати, дитяче харчування, гігієнічні та косметичні засоби.
До послуг відвідувачів затишний торговий зал, сучасна викладка товарів, рекламно-інформаційа вітрина.
Обслуговує покупців провізор, житель села, Нетецький Михайло Іванович, який швидко надасть консультацію, підбере усе необхідне.
Присутні висловлювали слова вдячності нашим землякам, сімї Фінюків: Валерію, Руслані, Михайлові, за те, що вони потурбувалися за здоров’я жителів, а вчителі гордилися своїми учнями.
аптека гільча2Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети