Будьте обережні на здолбунівських дорогах

Слизота, необережне водіння авто, таке ж бездумне ходіння по слизьких автошляхах, діряві вулиці й вкрадені кришки люків – ось небезпеки, які чекають на здолбунівчан у ці дні. І поки ДАІ полюють на транзитних пасажирів на трасі, подаємо свою картину небезпечних ділянок та ситуацій у Здолбунові.

Будьте уважні на дорогах, адже можна потрапити на слизьку ділянку дороги, побачити спину школяра у центрі дороги, який ніколи не чув про пішохідні тротуари, бабусю, яка раптом зупинилась підняти мішок, собаку, яка саме зараз вирішила перебігти дорогу перед вашим авто….

небезпека на дорозі_2

небезпека на дорозі небезпека на дорозі (1) небезпека на дорозі (2) небезпека на дорозі (3)

А також ями під водою, ями без води і ями без кришок люків та водостічних решіток.

відкриті ями (2) відкриті ями (1) небезпекана дорозі (2) небезпекана дорозі (1) небезпека на дорозі_1Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети