Будівництво транспортної розв’язки: Хто, Що і За скільки

Так як все більше людей звертаються до нас із запитанням “Що то робиться біля будинку побуту?” то спробуємо відповісти, хоча, зважаючи на доволі тривале блокування частини автошляхів міста, завчасну інформацію мала би давати Здолбунівська міська рада та відповідальні за утримання доріг в місті (КП Здолбунівське).

Подане нижче – це наше бачення того, як має подаватися інформація про ремонтно-будівельні роботи, благоустрій, там де витрачаються бюджетні кошти. Ми щиро віримо, що це під силу робити фахівцям міської ради.

Назва об’єкта: Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шкільна із транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна, Паркова у м.Здолбунів

Вартість робіт: 3 млн 584,6 тис.грн

Передбачено у бюджеті міста на виконання цих робіт станом на 12.05.2017 року – 800,0 тис.грн

Термін виконання: версія ЗС: цього року не встигнуть(грошей більше нема)

Замовник робіт: Департамент з питань будівництва, архітектури РОДА

Виконавець робіт: ПрАТ “Рівнеавтошляхбуд”

Умови виконання робіт:

Договір КР доп покриття м.Здолбунів

Схема об’їзду ділянки:

Фото робіт:

Відео робіт:

Версія від офіційного сайту Здолбунівської міської ради:

 

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети