Будівництво масштабного спорткомплексу у Здолбунові має шанс на продовження

Завдяки активній позиції Здолбунівського міського голови Владислава Сухляка, яка була підтримана одностайно на бюджетній сесії Здолбунівської громади, на продовження будівництва спорткомплексу у Здолбунові виділено з місцевого бюджету 5 млн.грн.

  • Ми на цьому не зупинимося, коментує міський голова Владислав Сухляк, я вже спілкувався із очільниками ОДА, щоб запевнити їх у нашому намірі довести справу до логічного завершення. Сподіваюся і область почує нас, оскільки такі масштабні будівництва одним місцевим бюджетом  не витягнути. Впевнений, що здорова громада – це і спорт та продуктивне проведення вільного часу, тому ми активізуємо процес будівництва та пошук інших джерел фінансування, в т.ч через народних депутатів, керівництво обласної ради. Бюджет нової громади – це тисячі потреб і тому важко виділити кошти на один-два великих обєкти, але краще будувати ніж накопичувати довгобуди.

Який вигляд має нині спорткомлекс майбутнього у Здолбунові можна переглянути на відео від учнів залізничного училища

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети