. Будеразький шлюз повернули державі | Здолбунів City

Будеразький шлюз повернули державі

будераж_1-1Рівненський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Рівненської області та скасував рішення суду першої інстанції, яким за приватним підприємцем визнано право власності на гідротехнічну споруду (шлюз) у складі ставка загальнодержавного значення, що розташований на території Будеразької сільської ради Здолбунівського району.

Прокурори довели, що право власності на гідроспоруду судом першої інстанції визнано за підприємцем безпідставно, оскільки наявність договору оренди водного об’єкта, укладеного із органом влади, виключає можливість застосування набувальної давності (на підставі добросовісного володіння майном упродовж 10 років) при визнанні права власності на вказане нерухоме майно.
Щоб захистити інтереси держави, прокуратура області внесла апеляційну скаргу на незаконне судове рішення, яку суд апеляційної інстанції повністю задоволив.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Голова Здолбунівської РДА на своїй сторінці у ФБ виклав копії документів які стосуються цієї гідроспоруди і прокоментував рішення суду: Коли у травні цього року я дізнався, що рішенням суду від 2014 року гідроспоруда відійшла у приватну власність, то відразу підписав відповідний лист на прокуратуру. І от прокуратура звітує про результат

шлюз будераж (1) шлюз будераж (2)

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама