Брейн-ринг від УНА завершився перемогою щасливих ангелів

команда організаторів20 червня в актовій залі Народного Дому рівненська молодіжка УНА організувала відкриті змагання з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

На захід завітало близько сотні гостей. За перемогу боролися десять команд різного віку та професії: студентські, журналістські, команди громадських організацій та активістів.

Гра проходила в три етапи. Перемогу здобула команда Олексія Смірнова “Мафія клуб “Lucky Angel”, виборовши перше місце та обігравши в фіналі команду «Нехай». Почесне третє місце зайняла команда Святослава Клічука «IQM».

Співорганізатор заходу Ельвіра Музичук підкреслила: «Це чи не вперше за останні роки Народний Дім зустрічає таку велику кількість гостей. Захід зібрав найкращі команди з «Брейн-рингу», які ще раз довели, що інтелектуальні ігри дуже популярні».

Нагороджував переможців ведучий заходу, голова рівненської молодіжки УНА Іван Гетьман.
«Наша ціль – розвиток молодіжного інтелектуального середовища Рівненщини. Проводячи тренування недільного ранку, ми загартовуємо тіло, а даний захід спрямований на розвиток розумових здібностей. Я вважаю, що сучасна молодь повинна бути розвинена як фізично, так і розумово», – зазначив п.Іван.

На заході дійсно панувала чудова атмосфера, і близько 60 чоловік змагалися в цей гарячий день за право вибороти символ мудрості – сову і солодкі подарунки. І хоча кондиціонер чи мікрофон не завадили б у майбутньому, та захід безперечно вдався.

brain_3 brain_4 brain_5 brain_6

brain_1 brain_2 brain_7 brain_8 brain_10

brain_11 brain_12 brain_13 brain_14

brain_15 brain_16 brain_17 brain_18 brain_9фото Микола Орлов

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети