Боротьба за дотримання правил благоустрою приносить все нові осередки чистоти у Здолбунові

Щоразу коли наша публікація робить наше місто чи конкретну людину у ньому на 1 дюйм, грам, відсоток кращим, то вже значить не даремно все робиться. Публікація про склопункт і його  рекламу на стовпах по вул.Зеленій мала свій ефект.

Ситуація на вулиці на відрізку від вул.Грушевського до вул.8 Березня змінилась кардинально. Зачищені всі стовпи, стояки зупинки громадського транспорту і навіть довжелезна стіна автостоянки та території ринку. Не “шик і блеск”, але робота точно була проведена. 31 жовтня повторно реклама склопункту була примотана скотчем  на стовпах але і їй допомогли опинитись у смітнику і стіна знову стала принаймні не обліпленою папером. Стало чистіше-супер і дякуємо, але це півсправи, навіть третина. Вся справа виконана тоді, коли а) чисто б)винні покарані в)профілактика і робота проведені так, що повторно не будуть клеїти спам. Сподіваємось таке колись буде, повторимось справа не в папері, а в людях.

Порівняйте: 28 жовтня

borotba zi spamom (2)

01 листопада

8berezna_chisto (1)

8berezna_chisto (5) 8berezna_chisto (4) 8berezna_chisto (3)

zelena_1 zelena_2 zelena_3

П.С Ми ЗА розвиток бізнесу в т.ч малого, в т.ч діяльність склопункту вважаємо потрібною для Здолбунова, але давайте ВСЕ робити з думкою про ВСІх.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети