Боротьба поліції із самогоноварінням

самогон_1Нещодавно правоохоронцями було виявлено факт незаконної торгівлі розведеним спиртом в одному з магазинів міста. Винуватці нестимуть адміністративну відповідальність за ч.1 ст. 156 КУпАП («Роздрібна торгівля етиловим спиртом»).
На рахунок викорінення фактів самогоноваріння ситуація складніша, адже з початку року правоохоронцями було вже виявлено 30 фактів незаконного виготовлення та зберігання самогону. Люди, нехтуючи законом, продовжують займатися «домашнім бізнесом».
В ході заходів, пов’язаних з профілактикою пияцтва та попередження злочинів, що вчиняються в стані алкогольного сп’яніння, працівниками Здолбунівського відділення поліції було вилучено та знищено 85 літрів самогону та 120 літрів закваски для його виготовлення. Дані правопорушення були виявлені в м. Здолбунів, смт. Мізоч та таких селах як Здовбиця, Глинськ, Кунин, Копитків, Будераж, Білашів, Нова Мощаниця, Ступно.
За виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення ст. 176 КупАП передбачена адміністративна відповідальність та тягне за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Керівництво Здолбунівського відділення поліції звертається до громадськості у разі наявної інформації щодо даних правопорушень звертатися за телефоном 102, 2-23-25 або 096-34-64-157, а також до дільничного інспектора, який обслуговує відповідну територію.

Оксана Петренчук, Здолбунівське ВПВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети