Богдан Файфура не визнає поразку і вимагає перерахувати голоси

файфура мініСьогодні до ОВК 154-го виборчого округу надійшли скарги від довіреної особи кандидата в депутати по 154-ому виборчому окрузі Богдана Файфури. Кандидат вимагає перерахувати результати голосування в більш ніж 40 дільницях округу. На думку кандидата документи з результатами голосування в цих дільницях були передані в ОВК з порушенням виборчого законодавства. 
Зокрема у ст.93 ЗУ «Про вибори народних депутатів України» мова йде про те, що транспортування виборчих документів здійснюється головою окружної виборчої комісії або його заступником та двома членами цієї виборчої комісії – представниками двох інших партій (блоків), які набрали найбільшу кількість голосів у територіальному виборчому окрузі. Якщо голова чи заступник голови окружної виборчої комісії, який повинен транспортувати зазначені документи, представляє одну з двох партій (блоків), які в територіальному виборчому окрузі набрали найбільшу кількість голосів, або представник такої партії (блоку) вмотивовано не може брати участь у транспортуванні виборчих документів до Центральної виборчої комісії, участь у транспортуванні бере представник політичної партії (блоку), яка набрала наступну кількість голосів.  Секретар дільничної виборчої комісії, інші члени комісії, які не супроводжують транспортування виборчих документів до окружної виборчої комісії, залишаються у приміщенні дільничної виборчої комісії до отримання повідомлення про прийняття протоколів про підрахунок голосів на виборчій дільниці у загальнодержавному окрузі в межах одномандатного округу та в одномандатному окрузі окружною виборчою комісією. Під час транспортування виборчої документації печатка дільничної виборчої комісії зберігається у сейфі (металевій шафі) у приміщенні дільничної виборчої комісії.
Довірена особа кандидата склала відповідні акти про порушення. У скарзі Богдан Файфура просить у ОВК здійснити перерахунок голосів на дільницях, де виявленні зазначені порушення.
ОПОРА звернулась до кандидата в 154-ому окрузі Олександра Дехтярчука за коментарями. «Вибори в 154-ому окрузі пройшли чесно у відповідності до законодавства. Жодних зауважень до процесу з боку інших штабів немає. Тому, на мою особисту думку, подання таких скарг є ніщо іншим як спроба затягнути час. Потрібно вміти гідно визнати поразку. Мій штаб готовий боронити кожен голос та відстоювати результати в суді» – зазначає кандидат.
Нагадаємо, Богдан Файфура балотується до Верховної Ради України за підтримки Політичної партії «Народний фронт». Станом на 18.40 ОВК вже опрацювала 100% протоколів. За їхніми результатами перемогу на окрузі отримує кандидат від політичної партії «Блок Петра Порошенка» – Олександр Дехтярчук з різницею у 246 голосів.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети