Блискуча прем’єра від здолбунівських “Кажанів”

коли прокинеться сплячий (59)“Коли прокинеться сплячий” – така назва драми, а швидше в інтерпретації режисера здолбунівського аматорського театру “Кажан” Василя Гізуна, мелодрама, сьогодні вперше була показана на сцені БКЦ.коли прокинеться сплячий (28)

Вдячні понад півтори сотні глядачів змогли оцінити гру місцевих любителів сцени. Інтрига, гарні героїні, добре підібрана музика, світлові знахідки створення тіней, закулісних ефектів і монолог про любов, відчайдушний монолог людини, яка втомилася жити лише помстою…

Браво! – це були не лише вигуки у залі, це і є  емоційна оцінка сьогоднішнього дійства!коли прокинеться сплячий (7) коли прокинеться сплячий (9) коли прокинеться сплячий (15) коли прокинеться сплячий (17) коли прокинеться сплячий (21)коли прокинеться сплячий (36) коли прокинеться сплячий (44) коли прокинеться сплячий (52)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети