Блог мобілізованого офіцера. Частина третя

rozdumiПродовження. Друга частина. Перша частина. Мандраж пройшов, але на це знадобився цілий тиждень. Дуже допомогло те, що у взводі немає ниючих і швидко зав’язалася дружба. Коли тільки відчув, що я не один у такій ситуації – стало легше.

Хлопці з різних міст, здружився із двома, поруч їмо і спимо, вчимося й допомагаємо одне одному. На навчанні ще важко, мало що зрозуміло, але потроху розвиднюється, хоча не уявляю, як я, офіцер, зможу командувати відділенням таких же “навчених” солдатів. Це буде неймовірне відділення, і купа сюжетів по телебаченню. Думаю, що такого не допустять і нами розбавлять підрозділи, де є ті, хто “нюхав порох”.

Займаємось практикою кожен день, навіть у неділю.

Побут налагоджений. Ми тут ситі та миті, є й душ, і баня, кафе й велика їдальня. За тим, що робиться на фронті, слідкуємо як з новин, так і з власних гаджетів. Плазми є й у кав’ярні, і в їдальні – там постійно включені телевізійні новини. Сьогодні роздовбали наших в Краматорську – це прикро.

Є перукарня, і приїжджали нещодавно артисти. Виступ їх сподобався. Виговорився. Земляки прочитають, кожен подумає про своє, про своїх рідних, які є тут, там – далеко і про тих, які у них зараз під боком. Бережіть себе і своїх близьких.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети