. Блог мобілізованого офіцера. Частина п'ята | Здолбунів City

Блог мобілізованого офіцера. Частина п’ята

Знову неділя, є півдня вільного часу. Лікар-оптиміст, сказав, що шмаркаю вже менше, то в понеділок до бою, а поки теплий чай і перша приємність після застуди – зустрів земляка зі Здолбунова!!! Перекинулися кількома фразами, на одного здолбунівчанина  в сусідній казармі більше знаю тепер.

Хочу звернутися до наших рідних і близьких та й хлопці просять передати: ми не такі солодкоїжки, як ви думаєте. Дякуємо за посилки й передачі, за шоколад, печиво, згущене молоко, але ми все-таки чоловіки. Комусь вже пиво з таранькою сниться (розмріялись, блін), комусь ковбаса з салом, коротше чоловіча їжа, а солодощі…дякуємо й за них, але раптом ви нас почули, то будемо вдячні вдвічі :)

До речі, я читаю, і хлопці в казармі, ваші коментарі й побажання – і дякуємо вам за це. Якщо будуть питання – запитуйте, навіть не думав, що таке спілкування через блог на ЗС для мене тут важливе. Ми ще не воюємо, лише вчимось, поки путлер заспокоює своїх захарченків на Донбасі, але готуємось до гіршого з вірою у краще!

Ваш мобілізований офіцер-здолбунівчанин.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Ольга Ферар

  Дякую за блог. Ми сумуєм і всі чекаєм кожного посту. не вздумай губитися а ще краще скоріше б додому і кінець війні.

 • Ірина Гром’як

  Завжди перечитую Ваші дописи із щирим побажанням здоров’я, миру і повернення.

 • Оля Мережко

  Мегапозитивна частина: покращення здоров’я нашого офіцера, нові знайомства і ЗС тепер читають за межами обл. (А від себе додам і за межами країни ;)))

 • Михайло Виногродський

  Налаштовуємось на позитивну хвилю. Добро завжди переможе. Слава Україні!

 • Галина

  Передавайте привіт Сергію Гридіну і Ромі Ющаку якщо знайдете їх там серед тисяч…вони теж зі Здолбунова..ми про вас думаємо!

  • Сергій Гридін

   Дякую за привіт! Ромі теж передам, він зараз хропе на ліжку поруч!)))

 • Олексій Козачок

  Привіт, Дмитро. Вже очікую коли ти вивчишся і прийдеш на заміну мені )) А хворіти – відставить, хворіти – не по уставу!
  На рахунок хвороб та їх лікування взагалі рекомендую підтягнути знання, та запастись універсальною індивідульною аптечкою.
  Привіт тобі від Горинців зі Сходу!

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама