Блог Алекса: як знизити курс долара

запрошуємо до обговоренняХлопською зрозумілою мовою та коротко про економічний стан і з коротенькими порадами від мене, Алекса, (від ЗС: Алекс – член скайп – спільноти Здолбунова) щодо вирішення без вживання відомих прізвищ та критики щодо діяльності та бездіяльності.

Усі вже чули та бачили нові ціни на ВСЕ ? Єєєєє… це тільки початок, я ще влітку писав, що так буде. А що для того робити, щоб так не було? Дев’яності – класна пора, були всі мільйонерами, власниками товарних купонів, перший бізнес, перші кооперативи, перший поділ великого бізнесу, перші гоп-стопи, лаковані мешти, сині штани “адідаси” з двома поздовжніми смужками та барсетки – незмінний атрибут минулого, ну і жизнЬ по понятІях…

Не варто порівнювати нашу буденність із 90-ми. Спрогнозувати ситуацію та розвиток подій украй важко. У 90-х ще не було такого поняття, як курсова, обмінновалютна політика… та й макроекономіка базувалася на інших факторах. Зараз курсообмінний напрямок не зовсім паралельно йде з вектором дефолту. І тут така фігня, що МВФ нас не спасе. І ще одне: у будь-якому випадку, при будь-якому сценарію воєнний стан на всій території України запроваджений не буде. Хоча так чи інакше фінансові негаразди будуть спихати на війну…
Знаєте, звідки у мінял гроші ? Купують у банку!!! Так, так, саме в банку: для вас немає, а для них є з певним відкатом. До кінця кожного банківського дня в касі є певна сума, процент якої згідно із зобов’язанням Нацбанку мають продавати фізичним особам. Думаю, уважні, такі як я, не раз помічали, як якийсь незнайомий миршавий чоловічок заходив у закриту банківську кабінку …. І виходить за деякий час звідти із задоволеною “мордою”. Не дуже розумні чи то спеціально, чи то ненароком світять своїми щойно придбаними за розумним курсом вічно зеленими. Потім в місцях скупчення людей: «Ублі, Олллари, Євро», – ментура не зважає, прокуратура не зважає, всі в долі.
Отже, чотири кроки розв’язання:
1. У всіх регіонах України – жорстко відловити та публічно покарати перших 200 міняйл та їхніх посередників разом із мєнтовською криШЕю (попередньо прийнявши Верховною Радою відповідний законопроект про посилення відповідальності для міняйл) (термін 1 місяць максимум).
2. Отримані кошти нового та наступних траншів від МВФ спрямувати на покриття золотовалютних дірок та мінімально на покриття зовнішніх боргів, прикрити всі можливості розкрадання із середини.
3. Штучно та незважаючи на апетити та “договорняки” із олігархами, кожного дня опускати курс валют, довівши цифру гривня до долара  мінімум 10 до 1. І тоді всі аж бігом понесуть бакс назад до банків, що зафіксує курс на позиції 9 а то й 8 до 1. (термін 3 місяці )
4. Не словами, а ділом повертати вкрадені кошти попередньої влади та розраховуватись за зовнішніми боргами. Якщо хоча би 3 пункти із 4 влада почне виконувати, довіра повернеться, рівень інфляції зменшиться, проблема дефолту піде в забуття, та багато кому чого вибачиться з пожиттєвим плюсом для життя після смерті.
Амінь ???

АлексВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети